Archív sleduj epizódy online

Novinky / buďte stále v obraze

g Greg Ice Road truckers Greg príde o náklad! Diera v nádrži na nemrznúcu zmes a uchytené koleso skomplikujú Gregovu prácu.
g Ray zapadol Ice Road Truckers Ice Road Truckers: Toto nie sú preteky! Ray konečne pochopil, že pomaly ďalej zájde. Nebude pre neho neskoro?
g Alex nehoda Ice Road Truckers Prevrátené auto v Ice Road Truckers, Alex zachraňuje! Dvaja zranení a jeden nezvestný - kam sa vytratil tretí účastník nehody?
g Lisa Kelly Ice Road Truckers Kráľovná ľadových ciest Lisa Kelly sa vysporiada s akoukoľvek prekážkou v Ice Road Truckers, jazdila dokonca aj so zlomeným zápästím!
g Lisa Ice Road Truckers Ice Road Truckers: Najťažší náklad! Jack a Lisa pomáhajú kolegovi veteránovi, prevážajú spolu doposiaľ najťažší náklad v histórii relácie!
g Ice Road Truckers Ice Road Truckers: Kto je najlepší? Najväčší počet nákladov túto sériu previezol Jack.
g Lisa 2 Ice Road Truckers Rýchla jazda na ľade: Lisa má problém! Jack nesie zásobu motorového oleja, Lisa súčiastky na ropnú plošinu a Tim s Georgom izolačné materiály.
g Ice Road Truckers Sezóna na cestách pomaly končí! Tim spojí sily s Georgom, Lisa sa zasa dá dokopy s Jackom.
g Jack 2 Ice Road Truckers Hmla, zlé cesty a únava - prekážky, ktoré vás môžu stáť aj život!
g Drew Ice Road Truckers Drew má samú smolu, rozhodne sa to vzdať! Najprv bez paliva, potom problémy so zamrznutým potrubím a tam sa Drewova nočná mora nekončí!