Elitní agenti pokope v luxusnom dome: Seriál Graceland vychádza zo skutočných udalostí

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Po drogovej razii zabavila americká vláda luxusnú nehnuteľnosť na bližšie neurčenej pláži v južnej Kalifornii a prestavala ju na pôsobisko pre špičkových tajných agentov z FBI, protidrogového úradu DEA a colnej stráže. Príbehy seriálu Graceland vychádzajú zo skutočných udalostí spojených s touto základňou.

Mike Warren, premiant medzi absolventmi akadémie FBI, sa po skončení výcviku tešil na prestížny post vo Washingtone. Pre zranenie dôležitého agenta však nastane zmena plánu a niekto z vyšších miest ho prevelí do Gracelandu, pôsobiska pre elitných tajných agentov z FBI, protidrogového úradu DEA a colnej stráže v južnej Kalifornii. Veliteľ Paul Briggs ani jeho kolegovia nie sú príchodom nováčika nadšení. Netušia, že Warrenova misia má viacero cieľov a jeden z nich im môže poriadne skomplikovať život, dokonca ho aj zničiť.

Warren totiž nemá len pomáhať v boji proti zločinu, ale aj tajne monitorovať svojho šéfa Paula Briggsa, legendárneho agenta s početnými zásluhami, ktorý je v súčasnosti podozrivý z nezákonných aktivít. Warrenovou úlohou je tajne ho sledovať, zbierať dôkazy a odhaliť pravdu. Začína spoznávať, že život v utajení prináša mnoho nepredvídateľných komplikácií, problémov a neriešiteľných morálnych dilem. Seriál Graceland vás bude držať v napätí od začiatku do konca. Dnes na PLUSke môžete sledovať jeho druhú premiérovú časť o 23:10!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka