Archív vaše najobľúbenejšie

  • 06:00Dr. House VII.
  • 06:45Zajac Bugs a káčer Duffy II.
  • 07:05Tučniaky z Madagaskaru III.
  • 07:55Fantastický maznáčik
  • 09:35Krok za krokom V.
  • 09:552 baby na mizine III.
  • 10:20Lucky Luke
  • 12:20Muži v čiernom
  • 14:25Všetky moje ex (HD)
  • 16:25Susedia
  • 17:05Kredenc
  • 17:40Hra o Niké
  • 18:20Smotánka
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 20:00ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 20:15POČASIE
  • 20:30Bláznivá, hlúpa láska (HD)
  • 22:50Počiatok (HD)
  • 01:30Lovec upírov (HD)
  • 02:50S.W.A. . 2: Pod paľbou
  • 04:20NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I.
  • 05:05TELEVÍZNE NOVINY
  • 06:00Mentalista VI.
  • 08:10Frasier I.
  • 08:40Taká obyčajná rodinka III.
  • 09:10Veštiareň
  • 10:10Žalobca a obhajca
  • 10:55Pán a pani Smithovci
  • 11:55Šiesty zmysel I.
  • 12:50Bostonské vraždy
  • 14:15New York, New York alebo Sedliaci v meste
  • 15:55Na Hromnice o deň viac
  • 18:00Sultán
  • 20:00Rosamunde Pilcherová: Letná láska
  • 22:00Inga Lindströmová: Svadba v Hardingsholme
  • 23:55Diablov obhajca
  • 01:25Na Hromnice o deň viac
  • 03:00New York, New York alebo Sedliaci v meste
  • 04:25Na streche
  • 05:30Úbohá Nasťa
  • 06:30Akčná výhra
  • 09:20CRAZY TV
  • 09:40Art of Flight
  • 11:15Vertical Limit
  • 13:45Strážca poriadku II.
  • 15:35Šokujúce policajné videá II.
  • 17:35Nebezpečné šelmy V.
  • 17:55Najväčšie záhady sveta III.
  • 18:50Transformers
  • 19:35Tučniaky z Madagaskaru
  • 20:00Tom a Jerry
  • 20:15NCIS: Los Angeles V. 21/24 - PREMIÉRA
  • 21:15NCIS: Los Angeles IV.
  • 22:15Agent bez minulosti I.
  • 00:10Gangstri z Miami
  • 01:40Sexi zombie
  • 03:10Purpurové rieky
  • 04:50Nebezpečné šelmy V.
  • 05:10CRAZY TV
  • 05:35Aj múdry schybí
  • 06:25Zpravodajství FTV Prima
  • 07:20Dokonalý Spider-Man II: Supermalý Spider-Man
  • 07:50Jake a piráti ze Země Nezemě II: Hookova maminka ví všechno nejlíp
  • 08:25Autosalon
  • 09:40Hostinec U kamenného stolu
  • 11:30Smrtonosná past 4
  • 14:10Na kolejích čeká vrah
  • 16:15Vraždy v Midsomeru XVI: Duch panského domu
  • 18:10Karolína, domácí kuchařka
  • 18:55Zprávy FTV Prima
  • 19:25Krimi zprávy
  • 19:40Divácké zprávy
  • 19:55VIP zprávy
  • 20:15Muži proti ženám
  • 22:00Hannibal - zrození
  • 00:30Na kolejích čeká vrah
  • 02:20Vraždy v Midsomeru XVI: Duch panského domu
  • 03:50Hannibal - zrození
  • 06:20Teleshopping
  • 06:55Pevnost Boyard
  • 08:45Jak přežít...: Jak přežít... Přestřelku v obchodním domě
  • 09:30Námořní vyšetřovací služba L. A. V: Vila klidu
  • 10:20Námořní vyšetřovací služba L. A. V: Zamrzlé jezero
  • 11:15Heuréka - Město divů V: Vynucené ukončení
  • 12:10RE-PLAY
  • 12:45Applikace
  • 13:20Pyrotechnická hlídka: Afghánistán: Ostrá nálož
  • 14:15Simpsonovi XXV: Vševidoucí brýle
  • 14:45Simpsonovi XXV: Úlet s Diggsem
  • 15:15Pevnost Boyard
  • 17:40Kravaťáci III: Zlá víra
  • 18:30Simpsonovi XXV: Muž, který modifikoval příliš mnoho
  • 18:55Simpsonovi XXV: Zima jeho spokojenosti
  • 19:30Simpsonovi XXV: Válka umění
  • 20:00Ztracená budoucnost
  • 22:05Počítání mrtvých
  • 00:35Simpsonovi XXV: Muž, který modifikoval příliš mnoho
  • 01:05Ztracená budoucnost
  • 02:35RE-PLAY
  • 03:05Applikace
  • 03:30Kdo přežije: Amazonie: Divoké holky
  • 04:15Kdo přežije: Amazonie: Noci s nepřítelem
  • 05:00Elitní komanda zblízka: Osobní ochrana
  • 06:00Vraždy v Kitzbühelu IV: Vražda na zámku
  • 06:45Taková moderní rodinka III
  • 07:15Sladké pokušení: Dobývání New Yorku
  • 08:10Trosečníci v ráji I: Záškodník
  • 09:20Pekelná výzva
  • 10:15Super drbna V: Bláznivá valentýnská láska
  • 11:10Posel ztracených duší I
  • 12:10Famílie IV: Promluvíme si
  • 13:10Manžel k pohledání II: Peterův přítel
  • 13:35Jak jsem poznal vaši matku V: Základy Robin
  • 14:05Jak jsem poznal vaši matku V: Bezsexuální hostinský
  • 14:30Falešná hraběnka
  • 16:30Džungle rtěnek I: Kapitola druhá: Nic není svaté
  • 17:20Jamieho roztančená kuchyně I: Pikantní menu pro policisty
  • 17:55Ano, šéfe s Gordonem Ramsaym USA VI
  • 18:55Manžel k pohledání II: Svatební přípravy
  • 19:20Jak jsem poznal vaši matku V: Dvojí občanství
  • 19:50Jak jsem poznal vaši matku V: Dudy
  • 20:15Zakázaná tajemství
  • 22:15Kráska a zvíře II: Člověk, nebo zvíře?
  • 23:05Nejšílenější závislosti II
  • 23:35Džungle rtěnek I: Kapitola druhá: Nic není svaté
  • 00:30Volejte Věštce
  • 02:35Nejšílenější závislosti II
  • 03:00Nespoutaný anděl
  • 03:45Alisa - Jdi za svým srdcem
  • 06:10Oggy a Škodíci
  • 06:25Batman: Odvážný hrdina II
  • 07:15Král džungle
  • 07:40Tom a Jerry III
  • 08:05Tučňáci z Madagaskaru II
  • 08:30Dva a půl chlapa VI
  • 08:55Helena: Sázka
  • 09:30První krok: Začátky jsou tvrdé
  • 10:40Koření: Všechny vůně světa
  • 11:35Zákon přitažlivosti
  • 13:15Výměna manželek
  • 14:30Rande naslepo
  • 16:25Moje superbejvalka
  • 18:10U Haliny v kuchyni
  • 18:50Volejte Novu
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:20Podfukáři
  • 22:35Specialista
  • 00:35Vražda v Čínské čtvrti
  • 02:20Novashopping
  • 02:50Áčko: Mami , tati, svlékám se za peníze
  • 03:30DO-RE-MI
  • 04:35První krok: Začátky jsou tvrdé
  • 05:35Novashopping
  • 06:20Gilmorova děvčata III
  • 07:05Nová cestománie: Indonésie - Siberut a Nias: Dva tajuplné světy
  • 07:35Scooby-Doo a král skřítků
  • 08:50Vzpomínky III
  • 09:35Odložené případy V: Sabotáž
  • 10:25Beze stopy VII
  • 11:10Teleshopping
  • 11:30Gilmorova děvčata III
  • 12:20Joe kontra sopka
  • 14:15Koření života
  • 16:05Vatel
  • 18:00Made in America
  • 20:00LOL(a)
  • 21:45Blade: Trinity
  • 23:55Prokletí Salemu
  • 01:25Teleshopping
  • 01:45Specialista
  • 03:30Blade: Trinity
  • 05:45Svět Nova Cinema
  • 06:00Teleshopping
  • 06:30Videotext
  • 09:00Sport Expres
  • 09:05World of Freesports
  • 09:30Golfing World
  • 10:00Omega Dubai Desert Classic
  • 12:00Sport Expres
  • 12:05Omega Dubai Desert Classic
  • 14:00Teleshop
  • 14:05European Poker Tour - Season 10
  • 15:00Sport Expres
  • 15:05World of Freesports
  • 15:30Magazín NBA Action
  • 16:00Arkády DownMall 2015
  • 16:35World of Freesports
  • 17:00Sport Expres
  • 17:05Anaheim Ducks-Chicago Blackhawks
  • 18:50NHL News
  • 19:00Sport Expres
  • 19:05Galavečer profesionálního boxu,K1 a Muay Thai Tradiční předsilvestrovský galavečer s elitními zápasy v boxu, K1 a Muay Thai z pražské Lucerny
  • 20:05Detroit Red Wings-New York Islanders
  • 22:30Volvo Ocean Race
  • 23:00Večerní Sportovní noviny
  • 23:05NHL News
  • 23:15Omega Dubai Desert Classic
  • 01:05Boston Bruins-Los Angeles Kings
  • 03:30Smackdown
  • 04:35San Jose Sharks-Chicago Blackhawks
  • 08:00Star Trek: Nová generace
  • 08:45Reklamožrouti
  • 09:05World of Freesports
  • 09:30New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins
  • 11:35Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks
  • 13:40Teleshopping
  • 13:50Element
  • 14:05Strážce spravedlnosti
  • 14:50Teleshopping
  • 15:10Kobra 11 II
  • 16:00Arkády Down Mall 2015: Arkády DownMall 2015
  • 16:40Reklamožrouti
  • 17:10Zničeno ve vteřině II
  • 17:40Když se čas naplnil
  • 19:30Star Trek: Nová generace
  • 20:20Kriminálka Miami
  • 21:05Kriminálka Miami
  • 22:00Strážci Dračí brány
  • 23:40K.O.Night
  • 00:35Kriminálka Miami
  • 01:20Kriminálka Miami
  • 02:00European Poker Tour 2015
  • 02:45Bojové nasazení
  • 04:55Strážci Dračí brány
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 07:15Aj múdry schybí
  • 08:05Flintstoneovi
  • 08:30Oggy a Škodíci
  • 08:40Želvy Ninja VII
  • 09:05Želvy Ninja VII
  • 09:25Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
  • 09:50Spongebob v kalhotách
  • 10:15Co nového Scooby-Doo?
  • 10:40Správná Susan I
  • 11:05Mike a Molly I
  • 11:45Co kdyby
  • 12:10Teleshopping
  • 12:30Aj múdry schybí
  • 13:15Plný dům V
  • 14:05Parťáci
  • 14:30Dva a půl chlapa VIII
  • 14:55Dva a půl chlapa VIII
  • 15:20Přátelé VII
  • 15:40Přátelé VII
  • 16:05Co kdyby
  • 16:35Průměrňákovi II
  • 17:00Průměrňákovi II
  • 17:25Plný dům V
  • 17:50Plný dům V
  • 18:20Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
  • 18:45Flintstoneovi
  • 19:10Spongebob v kalhotách
  • 19:35Co nového Scooby-Doo? II
  • 20:00Scooby-Doo: Abrakadabra
  • 21:25Sígři ve výslužbě: Made in USA
  • 21:50Mr.GS
  • 22:15TELE TELE
  • 22:45Stahovák
  • 23:15Mr.GS
  • 23:45TELE TELE
  • 00:15Stahovák
  • 00:45Aj múdry schybí
  • 01:35Dva a půl chlapa VIII
  • 01:55Dva a půl chlapa VIII
  • 02:15Co kdyby
  • 02:40HUDEBNÍ BLOK
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 06:05Správy RTVS "N"
  • 06:50Góly - body - sekundy
  • 07:05Počasie
  • 07:15Náš Timmy: Timmy a safari
  • 07:25Poštár Pat II
  • 07:45Franklin a priatelia: Frenklinova vesmírna loď
  • 07:55Garfield III.: Myšiak Svalovec
  • 08:10Bol raz jeden život
  • 08:40Fidlibumove rozprávky
  • 09:10Trpaslíci
  • 09:35Robin Hood I
  • 10:25Robin Hood I
  • 11:10On air
  • 11:45Zbojnícke fašiangy: Pecko sa učí remeslu
  • 12:20Prežiť!
  • 13:15Prežiť!
  • 14:05Škola detektívky: Honba za pokladom
  • 14:55Slávna päťka 2
  • 16:25Milujem Slovensko
  • 18:00Postav dom , zasaď strom
  • 18:30Taxík
  • 19:00Správy RTVS
  • 19:50Góly - body - sekundy
  • 20:10Počasie
  • 20:20Nečakané stretnutia
  • 21:10Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Strýko
  • 21:45Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina
  • 22:30Krajina rebelov - Nový svet
  • 00:25Slávna päťka 2
  • 01:50Škola detektívky: Honba za pokladom
  • 02:35Krajina rebelov - Nový svet
  • 04:30Drišľakoviny
  • 05:55Správy RTVS "N"
  • 07:25Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N"
  • 07:35Správy - Hírek
  • 07:45Správy RTVS z regiónov
  • 08:00Živá panoráma
  • 08:30Extrémne v horách
  • 09:00Ako funguje príroda
  • 09:45Cesta
  • 10:15Halali
  • 10:30Kvarteto
  • 11:00Biatlon - Svetová zimná univerziáda
  • 11:455 minút po dvanástej: Digitálny život
  • 12:45Zákulisie slovenčiny
  • 13:00Biatlon - Svetová zimná univerziáda
  • 14:15Vizitka
  • 15:05Kapura
  • 15:45Farmárska revue
  • 16:10Test magazín: Detské kočíky
  • 16:25Senior klub
  • 17:00Herecké legendy: Martin Huba
  • 17:15Dvaja muži pod posteľou
  • 18:25Biatlon - Svetová zimná univerziáda - zostrihy
  • 18:45Večerníček: Makový mužíček
  • 18:50Máša a medveď
  • 18:55Trpaslíci: SMAJLIŠOU - zabávač
  • 19:00Garfield II.
  • 19:15Dračie poviedky
  • 19:40Ja a moja rodina
  • 19:55Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N"
  • 20:05Dejiny sveta: Obdobie extrémov
  • 21:00Anjeli strážni: Anjeli strážni
  • 21:30Rozchod Nadera a Simin
  • 23:30Československý filmový týždenník
  • 23:40Správy RTVS "N"
  • 00:30ArtSpektrum
  • 06:00Banánové rybičky
  • 06:35Okouzlení III
  • 07:25Polopatě
  • 08:10Revue za šest korun
  • 09:10Gejzír
  • 09:40Slovácko sa nesúdí
  • 10:15Všechnopárty
  • 11:15Případy detektiva Murdocha VII
  • 12:00Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava)
  • 12:25Hobby naší doby
  • 12:50Postřehy odjinud
  • 13:00Zprávy
  • 13:05Světýlka z blat
  • 14:00Panenka z vltavské tůně
  • 15:00Babička
  • 16:35Drahý můj Jiří Grossmann
  • 17:35Hercule Poirot
  • 18:25Kluci v akci
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:45Branky, body, vteřiny
  • 19:57Losování loterie Euromiliony
  • 20:00Zpívá celá rodina
  • 21:25Slavné parodie
  • 22:18Losování Šťastných 10 a Šance milion
  • 22:20Hrabě Monte Christo: Gérard Depardieu a Ornella
  • 23:55Fabio Montale
  • 01:30Kriminálka Paříž
  • 02:20Chalupa je hra
  • 02:45Zahrada je hra
  • 03:10Bydlení je hra
  • 03:30Street style
  • 03:55Pod pokličkou
  • 04:15Móda - Extravagance - Manýry
  • 04:35Designtrend
  • 04:50Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky
  • 05:30Z metropole
  • 06:00Zajímavosti z regionů
  • 06:00Raníček
  • 06:05Atlas zvířat
  • 06:35Malý rytíř Trenk
  • 07:05Malý princ II
  • 07:30Studio Kamarád
  • 09:00Náš venkov: Pohádková země
  • 09:30Ta naša kapela
  • 09:55Folklorika
  • 10:25Kdo neskáče, není Čech
  • 11:05Století létání
  • 12:00Winston Churchill
  • 12:55Babylon
  • 13:20Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení
  • 13:30Shenandoah
  • 15:10Cesta ke kameni: První setkání s kamenem
  • 15:30Kamera na cestách: Québec, trochu jiná Amerika
  • 16:25Ermitáž - kočičí palác
  • 17:20Češi na misi: Místo narození - Doro, Jižní Súdán
  • 17:45Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa
  • 18:45Večerníček
  • 18:55Bombardier
  • 19:50Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 20:00Růžový panter znovu zasahuje
  • 21:45Salamandr
  • 23:25Vidocq
  • 01:20Brána smrti
  • 01:45Královna Versailles z Las Vegas
  • 02:40Na občana se shora kašle jako dřív
  • 03:10Člověk svobodný
  • 03:30Klub přátel dechovky
  • 04:10Moje nezapomenutelná dovolená
  • 05:20Chcete je? ZJ
  • 05:30Klenoty naší krajiny: Jizerské hory
  • 06:00Raníček
  • 06:00Pocta basketbalovým legendám: Bohumil Tomášek
  • 06:10Basketbal: Unicaja Malaga - Fenerbahce Ülker Istanbul
  • 07:50S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
  • 08:00Panorama
  • 08:35Krasobruslení: ME 2015 Švédsko
  • 10:40Cyklokros: MS 2015 Česko
  • 12:05Panorama
  • 12:20Běžkotoulky
  • 12:30Stolní tenis: SK Kotlářka Praha - SKST Warmnis Liberec
  • 13:20Čtyřka Sport
  • 13:40Cyklokros: MS 2015 Česko
  • 15:35Krasobruslení: ME 2015 Švédsko
  • 17:45Skikros: SP 2014/15 Německo
  • 19:50Deník NHL
  • 20:05S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
  • 20:20Cyklokros: MS 2015 Česko
  • 22:15Sportovní zprávy
  • 22:30Zimní světová univerziáda 2015
  • 22:45Krasobruslení: ME 2015 Švédsko
  • 00:55Deník NHL
  • 01:10S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
  • 01:20Branky, body, vteřiny
  • 01:30Cyklokros: MS 2015 Česko
  • 02:55Golf: PGA Tour 2015
  • 03:45Svět motorů
  • 04:35Stolní tenis: SK Kotlářka Praha - SKST Warmnis Liberec
  • 05:25Branky, body, vteřiny
  • 05:40Čtyřka Sport
  • 06:00Olympijský magazín
  • 06:06Události v regionech
  • 06:31Události v regionech
  • 07:00Studio 6 víkend
  • 10:34DW - Focus on Europe
  • 11:00Zprávy
  • 11:05Archiv ČT24
  • 11:31Retro
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:30Zprávy
  • 12:32@online
  • 13:00Zprávy
  • 13:05Historie.cs
  • 14:00Zprávy
  • 14:30Zprávy
  • 14:32Politické spektrum
  • 15:00Zprávy
  • 15:30Zprávy
  • 15:32DW - Focus on Europe
  • 16:00Zprávy v 16
  • 16:30Zprávy
  • 16:32Z metropole
  • 17:00Zprávy
  • 17:29Euromaxx
  • 17:55Předpověď počasí
  • 18:00Zprávy
  • 18:27Retro
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:44Sněhové zpravodajství
  • 19:46Branky, body, vteřiny
  • 20:00Zprávy
  • 20:05Hyde Park Civilizace
  • 21:00Zprávy
  • 21:05Historie.cs
  • 22:00Zprávy
  • 22:05Archiv ČT24
  • 22:32Politické spektrum
  • 23:00Zprávy ve 23
  • 23:27Události v kultuře
  • 23:45Naše válka - pomníky
  • 23:50Tajemství pražských dvorků
  • 00:00Zprávy
  • 00:10Hyde Park Civilizace
  • 01:05Reportéři ČT
  • 01:43Týden v regionech
  • 02:09Týden v regionech
  • 02:35@online
  • 03:00Týden v regionech
  • 03:26Týden v regionech
  • 03:52@online
  • 04:17Týden v regionech
  • 04:43Týden v regionech
  • 05:09@online
  • 05:34Týden v regionech
  • 06:00Týden v regionech
  • 07:00Správy
  • 07:30Správy
  • 08:00Správy
  • 08:30Správy
  • 09:00Správy
  • 09:30Šport+
  • 10:00Správy
  • 10:30Správy
  • 11:00Správy
  • 11:20Dobré správy
  • 12:00Žurnál
  • 12:30On the road
  • 13:00Správy
  • 13:30Týždeň vo filme
  • 14:00Správy
  • 14:30Spektrum
  • 14:45Rozhovory cez polnoc
  • 16:00Žurnál
  • 16:30Dokument
  • 17:00Správy
  • 17:30Správy
  • 18:00Motoring
  • 18:30Hlavné správy
  • 19:05Tak takto?!
  • 19:3024 hodín vo svete
  • 19:50Dokument Euronews
  • 20:00Bez dresu s Dušanom Gabánim
  • 21:00Správy
  • 21:30Showbiz
  • 22:00Žurnál
  • 22:30Šport+
  • 23:00Správy
  • 23:3024 hodín vo svete
  • 00:00Správy
  • 00:30Žurnál
  • 01:00Záver vysielania
  • 08:30Tenis
  • 09:15Tenis
  • 09:30Tenis
  • 11:30Tenis
  • 11:45Běžecké lyžování
  • 12:45Biatlon
  • 13:45Biatlon
  • 14:30Saně
  • 15:15Saně
  • 15:45Tenis
  • 16:45Fotbal
  • 19:00Fotbal
  • 19:45Fotbal
  • 22:00Tenis
  • 22:30Atletika
  • 23:30Skoky na lyžích
  • 00:30Tenis
  • 01:30Tenis
  • 02:00Závěr vysílání
  • 06:00Tenis
  • 06:00Házená
  • 08:00Televizní nákupy
  • 10:00Házená
  • 12:00Házená
  • 14:00NFL, hrací den
  • 14:30Házená
  • 16:30BO
  • 17:00KHL - nejskvělejší okamžiky
  • 17:15Házená
  • 19:15Házená
  • 21:00Házená
  • 23:00NFL, hrací den
  • 23:30BO
  • 00:00Fotbal
  • 02:00Fotbal
  • 04:00Fotbal
  • 06:00Házená
  • 06:00Lední hokej
  • 08:30NFL, hrací den
  • 09:00NFL, hrací den
  • 09:30BO
  • 10:00Televizní nákupy
  • 12:00NBA - v zákulisí
  • 12:30NFL, hrací den
  • 13:00NFL, hrací den
  • 13:30Lední hokej
  • 16:00Fotbal
  • 18:00Fotbal
  • 20:00Fotbal
  • 22:00Fotbal
  • 00:00Házená
  • 02:00Házená
  • 04:00Házená
  • 06:00Fotbal