• C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas seriál
  • Simpsonovci 18:45 Simpsonovci seriál
  • Profesionáli 19:40 Profesionáli seriál
  • Krúdovci 20:35 Krúdovci film

    Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

    Stiahnuť flash player

    Dôležité upozornenie:
    Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

    Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

  • 07:55 Jak chutná láska
  • 09:20 Leningrad
  • 11:10 Gambler
  • 12:35 (Ne)šťastně až na věky
  • 14:00 Domácnost naruby
  • 15:35 Láska a jiné pohromy
  • 17:05 První sníh
  • 18:45 Dokonalá partie
  • 20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Velký draft
  • 22:05 Princ a já: Královské líbánky
  • 23:35 Obhájce
  • 01:30 Harry Brown
  • 03:15 Smrtonostný výlet 2

Archív vaše najobľúbenejšie

  • 06:00Teleráno
  • 08:30Svokra
  • 09:45Búrlivé víno
  • 10:50Rodinné prípady
  • 11:45Kobra 11 XVI.
  • 12:45Monk V.
  • 13:45FARMA
  • 15:00Mentalista IV.
  • 16:00Susedské prípady
  • 16:56Hra o Niké
  • 17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY
  • 17:25Reflex
  • 17:50Búrlivé víno
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 20:05ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 20:25POČASIE
  • 20:30MASTERCHEF
  • 21:45FARMA
  • 23:00Rodinné prípady
  • 00:00Mentalista IV.
  • 00:55NCIS: Los Angeles VI.
  • 01:50Lovec zločincov II.
  • 02:35Šiesty zmysel I.
  • 03:15Kredenc
  • 03:45FARMA
  • 05:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 06:00Teleráno
  • 06:45Sila
  • 07:45Tisíc a jedna noc
  • 09:10SUPER VÝHRA
  • 10:10Frasier
  • 11:15Kúsok zo mňa
  • 14:00Ordinácia v ružovej záhrade
  • 15:00Víťazstvo lásky
  • 16:55Indická nevesta
  • 17:45Krok za krokom
  • 18:40Mike a Molly
  • 19:10Priatelia
  • 19:40Monk V.
  • 20:30Mentalista IV.
  • 21:30Kúsok zo mňa
  • 23:25Upírske denníky V.
  • 00:20Priatelia
  • 00:50Krok za krokom
  • 01:35Mike a Molly
  • 01:55Frasier
  • 02:15Adela show
  • 02:40Smotánka
  • 03:15Na streche
  • 03:50L.O.V.E.
  • 04:25Ordinácia v ružovej záhrade
  • 05:15More lásky
  • 06:00Aj múdry schybí
  • 07:15Majstri ilúzie I.
  • 08:00Star Trek - Nová generácia
  • 08:45Ninja Korytnačky
  • 10:00Akčná výhra
  • 11:00Aj múdry schybí
  • 11:50CRAZY TV
  • 12:50Kurz sebaovládania I.
  • 13:20Doba prílivu III.
  • 14:05Kobra
  • 15:10Odpadlík II.
  • 16:05Walker, texaský ranger II.
  • 17:05Komisár Rex I.
  • 18:10NCIS: Los Angeles VI.
  • 19:05Kobra 11 XVI.
  • 20:15Expendables: Nezničiteľní
  • 22:20Merkúr
  • 00:30European Poker Tour
  • 01:30ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 01:40Komisár Rex I.
  • 02:25Tele Tele
  • 04:55CRAZY TV
  • 06:00Aj múdry schybí
  • 06:10Astro Boy I: Cesta na Deimos
  • 06:40Friends: Emma má dilema
  • 07:10M*A*S*H
  • 08:00M*A*S*H
  • 08:55M*A*S*H
  • 09:25Castle na zabití VI: Pokoj 147
  • 10:25Místo činu: Brémy: Vražda na lodi
  • 12:25Policie Hamburk VI: Nový život
  • 13:25Návrat komisaře Rexe IX: Setkání
  • 14:35Castle na zabití VI: Smrt na jazyku
  • 15:35Inga Lindström: Osudová výměna
  • 17:30Odpolední zprávy
  • 17:50Prostřeno!
  • 18:55Zprávy FTV Prima
  • 19:25Krimi zprávy
  • 19:40Divácké zprávy
  • 19:55TOP STAR
  • 20:15Vraždy v Midsomeru XVIII: Habeas corpus
  • 22:10Očima Josefa Klímy
  • 22:55Prostřeno!
  • 23:55Místo činu: Brémy: Vražda na lodi
  • 01:40Policie Hamburk VI: Nový život
  • 02:25Návrat komisaře Rexe IX: Setkání
  • 06:10Ztraceni V: Život a smrt Jeremy Benthama
  • 06:55Teleshopping
  • 07:15Bylo, nebylo IV: Operace Mangusta
  • 08:10Teleshopping
  • 08:30Vítejte doma VII
  • 09:30Griffinovi VIII: Prázdniny bez Stewieho
  • 09:55Jmenuju se Earl IV: Randyho první láska
  • 10:25Hvězdná brána III: Mateřský instinkt
  • 11:25To nejlepší z Top Gearu
  • 12:30Jmenuju se Earl IV: Monstrum
  • 12:55Simpsonovi VII: Domove, sladký domove
  • 13:25Simpsonovi VII: Bart prodává duši
  • 13:55Simpsonovi VII: Líza vegetariánkou
  • 14:25Simpsonovi VII: Speciální čarodějnický díl
  • 14:55Teorie velkého třesku VII: Choulostivý moment překvapení
  • 15:25Griffinovi VIII: Nový Brian
  • 15:55Hvězdná brána III: Křišťálová lebka
  • 16:50Alias I
  • 18:20Simpsonovi VII: Tlouštík Homer
  • 18:50Simpsonovi VII: Babička
  • 19:20Simpsonovi VII: Poslední šance Leváka Boba
  • 19:50Simpsonovi VII: Slavnostní epizoda
  • 20:15Top Gear XXII
  • 21:25Teorie velkého třesku VII: Rozhodovací martyrium
  • 21:55Partička
  • 22:40Ohnivá bouře
  • 00:35Partička
  • 01:10Ospalá díra II: Prokletý obraz
  • 01:55American Horror Story: Asylum: Jsem Anna Franková
  • 02:35Ospalá díra II: Prokletý obraz
  • 03:20American Horror Story: Asylum: Jsem Anna Franková
  • 04:00Ztraceni V: Život a smrt Jeremy Benthama
  • 06:15Drahá tchyně: Pomsta v Békéscsabě
  • 06:45Drahá tchyně: Dovolená
  • 07:10Teleshopping
  • 07:35Cesty domů: Vloupání
  • 08:50Teleshopping
  • 09:10Prostřeno!
  • 09:55Inga Lindström: Dům plný vzpomínek
  • 11:55Policie Hamburk III: Americká svatba
  • 12:55Ošklivka Betty I: Fotografie a králíček
  • 13:55Jak jsem poznal vaši matku IV: Stinsonovi
  • 14:25Jak jsem poznal vaši matku IV: Sorry, kámo
  • 14:55Chůva k pohledání V
  • 15:25Křižovatky života: Mladý voayer
  • 16:25Policie Hamburk III: Blonďatý anděl
  • 17:25Ohnivý kuře: Krok do neznáma
  • 18:45Jak jsem poznal vaši matku IV: Veranda
  • 19:15Jak jsem poznal vaši matku IV: Sexuální praktiky Kanaďanů
  • 19:45Chůva k pohledání V
  • 20:15Sběratelé kostí X: Smrt v ohni
  • 21:10Sběratelé kostí VIII: Patogenní zóna
  • 22:10Na doživotí II: Inženýr musel zemřít
  • 23:10Sběratelé kostí VIII: Patogenní zóna
  • 00:05Volejte Věštce
  • 02:15Cesty domů: Vloupání
  • 03:15Nejšílenější závislosti I
  • 03:40Na doživotí II: Inženýr musel zemřít
  • 04:20Prostřeno!
  • 05:00Nejšílenější závislosti I
  • 08:40Novashopping
  • 09:00Ulice
  • 09:50Výměna manželek
  • 11:15Co na to Češi
  • 12:00Polední Televizní noviny
  • 12:30Tescoma s chutí
  • 12:40Sue Thomas: Agentka FBI
  • 13:40Dr. House III
  • 15:35Ordinace v růžové zahradě 2: Zády těsně u zdi
  • 16:57Odpolední Počasí
  • 17:00Odpolední Televizní noviny
  • 17:30Co na to Češi
  • 18:25Ulice
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:20Ordinace v růžové zahradě 2: Docela malá naděje
  • 21:30Víkend: Nebeská láska
  • 22:35Kriminálka Las Vegas XIII: Smrtelně rychlé občerstvení
  • 23:25Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Milovaný otec
  • 00:20Dr. House III
  • 02:10Co na to Češi
  • 02:50Ordinace v růžové zahradě 2: První bojovej šrám
  • 03:55Ordinace v růžové zahradě 2: Zády těsně u zdi
  • 04:55Novashopping
  • 05:55Snídaně s Novou
  • 07:10Gilmorova děvčata IV
  • 08:05Sue Thomas: Agentka FBI
  • 09:00Dr. House II
  • 09:50Dr. House II
  • 10:40Teleshopping
  • 11:10Michael
  • 13:1090210: Nová generace IV
  • 13:55Gilmorova děvčata IV
  • 14:50Teleshopping
  • 15:15Slunce, seno a pár facek
  • 17:20Království
  • 18:15Pohřešovaní III
  • 19:10Gilmorova děvčata IV
  • 20:00Dokonalá vražda
  • 22:15Instinkt
  • 00:35Mizera
  • 01:25Lovci zločinců III
  • 02:05Lovci zločinců III
  • 02:50Instinkt
  • 04:50Mizera
  • 05:45Spiderman
  • 09:00Ranní Sportovní noviny
  • 09:05Chelsea FC - Tottenham Hotspur FC
  • 11:00Ranní Sportovní noviny
  • 11:05Teleshop
  • 11:25UFC Ultimate Insider
  • 11:55NBA akce měsíce
  • 12:05ATP World Tour Masters 1000 - Madrid
  • 13:50Teleshop
  • 14:00Polední Sportovní noviny
  • 14:05ATP World Tour Masters 1000 - Madrid
  • 15:50Teleshop
  • 16:00NHL akce měsíce
  • 16:05ATP World Tour Masters 1000 - Madrid
  • 17:50Element
  • 18:05ATP World Tour Masters 1000 - Madrid
  • 19:50NBA akce měsíce
  • 20:00Škola kola
  • 20:05ATP World Tour Masters 1000 - Madrid
  • 22:00Večerní Sportovní noviny
  • 22:05HBL
  • 23:30FIL Natural Track Luge - Umhausen
  • 00:00Večerní Sportovní noviny
  • 00:05GOAL
  • 01:05NHL play-off
  • 03:30Závěr vysílání
  • 08:00Star Trek: Nová generace
  • 08:45Válka skladů
  • 09:35World of Freesports
  • 10:00Teleshopping
  • 10:10NBA
  • 11:40Teleshopping
  • 12:00NHL
  • 13:45Agenti S.H.I.E.L.D.
  • 14:30Teleshopping
  • 14:50Kobra 11 IV
  • 15:50Star Trek: Nová generace
  • 16:45Válka skladů
  • 17:45Agenti S.H.I.E.L.D.
  • 18:35Kobra 11 IV
  • 19:30Star Trek: Nová generace
  • 20:20Kriminálka Las Vegas IV
  • 21:10Válka skladů
  • 21:35Válka skladů II
  • 22:00Kobra 11 IV
  • 23:00Agenti S.H.I.E.L.D.
  • 23:50UFC Ultimate Insider
  • 00:20Kriminálka Las Vegas IV
  • 01:00Agenti S.H.I.E.L.D.
  • 01:45Ripleyho věřte nevěřte IV
  • 02:30Rhein-Neckar Löwen - SG Flensburg-Handewitt
  • 04:05Bergischer HC - SC Magdeburg
  • 05:35Přestávka ve vysílání
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 06:35Aj múdry schybí
  • 07:20Tučňáci z Madagaskaru
  • 07:45Spongebob v kalhotách
  • 08:10Scooby a Scrappy Doo V
  • 08:35Scooby a Scrappy Doo V
  • 09:00Teleshopping
  • 09:20Na zdraví! IV
  • 10:15Zpátky do školy IV
  • 10:40Ženatý se závazky
  • 11:35Správná Susan I
  • 11:55Teleshopping
  • 12:20Aj múdry schybí
  • 13:10Na zdraví! IV
  • 14:05Mike a Molly IV
  • 14:30Suterén II
  • 14:55Dva a půl chlapa II
  • 15:15Dva a půl chlapa II
  • 15:45Melissa a Joey
  • 16:05Melissa a Joey
  • 16:35Zpátky do školy IV
  • 17:00Ženatý se závazky
  • 17:50Mike a Molly IV
  • 18:20Tučňáci z Madagaskaru
  • 18:45Spongebob v kalhotách VII
  • 19:10Scooby a Scrappy Doo V
  • 19:35Scooby a Scrappy Doo V
  • 20:00Melissa a Joey
  • 20:25Melissa a Joey
  • 20:50Dva a půl chlapa II
  • 21:15Dva a půl chlapa II
  • 21:40Suterén II
  • 22:10TELE TELE
  • 22:45Ženatý se závazky
  • 23:40TELE TELE
  • 00:15Aj múdry schybí
  • 01:10Dva a půl chlapa II
  • 01:30Dva a půl chlapa II
  • 01:50Mike a Molly IV
  • 02:10Správná Susan I
  • 02:30HUDEBNÍ BLOK
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 06:35TV ŠANCA
  • 07:00Duel
  • 07:30Postav dom , zasaď strom
  • 08:00Ranné správy RTVS
  • 08:3060 zabijakov divočiny III.
  • 09:00Jazdi Hlavou: Lesná zver
  • 09:10Tajomstvo mojej kuchyne
  • 10:00Diagnóza: Vražda: Vražda vydatej vdovy
  • 10:50Duel
  • 11:205 proti 5
  • 12:00Správy RTVS
  • 12:25Dámsky klub
  • 14:00Postav dom, zasaď strom
  • 14:30HiSTORY
  • 14:45Recept na život
  • 15:30TV ŠANCA
  • 16:00Správy RTVS
  • 16:2560 zabijakov divočiny III.
  • 16:55Správna Agáta VI.
  • 17:45Duel
  • 18:10Krátke správy RTVS
  • 18:205 proti 5
  • 19:00Správy RTVS
  • 19:50Góly - body - sekundy
  • 20:15Počasie
  • 20:25Nikto nie je dokonalý
  • 21:35Slovensko chutí
  • 22:05Nezvestná
  • 23:05Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Komická zvrátenosť
  • 23:50Recept na život
  • 00:30Nezvestná
  • 01:30Autosalón
  • 01:50Svet v obrazoch
  • 02:15Slovensko v obrazoch
  • 02:35Cestou necestou: Innsbruck
  • 03:05Dámsky klub
  • 04:40Správy RTVS "N"
  • 05:25Góly - body - sekundy
  • 05:40Počasie
  • 05:50Diagnóza: Vražda: Vražda vydatej vdovy
  • 06:20Správy - Hírek
  • 06:30Správy a komentáre
  • 07:00Veselá farma III
  • 07:05Zvedavý George
  • 07:30Emil Pampúšik
  • 07:35Andyho dobrodružstvá s dinosaurami
  • 07:50Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PÍSMO
  • 08:00Živá panoráma
  • 08:30Správy RTVS z regiónov
  • 08:45TELEREGINA
  • 09:30Národnostný magazín: Český
  • 09:55Rajské záhrady: Krásný Dvůr
  • 10:15Encyklopédia slovenských obcí: Vinné
  • 10:30Ozveny
  • 11:25Salaš bez fujary spí
  • 12:00Živá panoráma
  • 12:30Čierne Slnko nad Európou
  • 12:50Momentky
  • 14:30VAT
  • 15:00II. svetová vojna: Žalm o spravodlivých
  • 15:25Rusínsky magazín
  • 15:55Rajské záhrady: Podzámocká záhrada v Kroměříži
  • 16:15Encyklopédia slovenských obcí: Kysak
  • 16:30Test magazín: Test magazín: Naparovacie žehličky
  • 16:40Slovak Fashion Night
  • 17:00Ženy o ženách: Išla som tam so zubnou kefkou
  • 17:30Správy - Hírek
  • 17:40HiSTORY
  • 17:45Správy RTVS z regiónov
  • 18:00TELEREGINA
  • 18:45Večerníček: Chichi-chacha
  • 18:50Krtko
  • 19:00Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PÍSMO
  • 19:05Veselá farma III
  • 19:10Zvedavý George
  • 19:30Zázračný miniateliér
  • 19:40Počúvaj moju hudbu
  • 19:45Počúvaj moju hudbu
  • 20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"
  • 20:10Apokalypsa - Hitler
  • 21:00Apokalypsa - Hitler
  • 22:00Správy a komentáre
  • 22:25GBS+
  • 22:40Večera s Havranom
  • 23:55Správy RTVS "N"
  • 00:40ArtSpektrum
  • 09:00Okouzlení VII
  • 09:55Tlusťoch
  • 10:50Kojak III
  • 11:40Černé ovce
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)
  • 12:30Sama doma
  • 14:00Doktorka Quinnová II
  • 14:45Žhářka
  • 15:00Kojak III
  • 15:50Tlusťoch
  • 16:45Cestománie
  • 17:15AZ-kvíz
  • 17:40Černé ovce
  • 18:00Události v regionech
  • 18:25Kde domov můj?
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:003 plus 1 s Miroslavem Donutilem
  • 21:25Hercule Poirot X
  • 22:59Výsledky losování Šťastných 10 a
  • 23:00Na stopě
  • 23:25Kriminálka Paříž
  • 00:20AZ-kvíz
  • 00:45Objektiv
  • 01:10Sváteční slovo římskokatolického kněze Marcela Krajzla
  • 01:20Zajímavosti z regionů
  • 01:4513. komnata Leška Semelky
  • 02:10Dobré ráno
  • 04:45Malá farma
  • 05:10Kde bydlely princezny
  • 05:30Události v regionech
  • 05:59Studio 6
  • 08:30Kouzelná školka
  • 09:00Scilly - ostrov narcisů
  • 09:55Život na Zemi: Savci
  • 10:45Stroje - to je moje!
  • 10:55Nedej se
  • 11:50Chcete je? ZJ
  • 11:55Auto Moto Revue
  • 12:20Intolerance
  • 12:50Tajemství 2. sv. války: Živá torpéda
  • 13:40Neznámí hrdinové
  • 14:10Benno a Irena
  • 14:35Vzpomínky na Treblinku
  • 15:35Kosmický věk: Příběh NASA
  • 16:30Za obřími rybami s Jakubem
  • 17:20Tornáda v Oklahomě
  • 18:15KAMU ve Vietnamu
  • 18:45Večerníček
  • 18:55Krajinou domova: Vzpomínky na sopky
  • 19:20Paměť stromů: Pražské památné stromy
  • 19:40Postřehy odjinud
  • 19:50Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 20:00Vražda v salonním coupé
  • 21:40Dům z karet II
  • 22:30Krev zmizelého
  • 00:40Sestřička Jackie IV: Bezkimonová zóna
  • 01:05Za mříže v San Quentinu
  • 02:05Křesťanský magazín
  • 02:30Náš venkov: Království za marmeládu
  • 03:00Deset století architektury: Tábor
  • 03:15Co s prázdnou náručí?
  • 03:40Jenom žena?
  • 04:05Folklorika "Futra, občanské sdružení pro
  • 04:25Uran
  • 04:55Okouzlení VII
  • 05:50Postřehy odjinud
  • 05:59Dobré ráno
  • 06:00Basketbal: Kooperativa NBL
  • 08:10Panorama
  • 08:50Motorismus: WRC 2016 - Argentinská rally
  • 09:55Sport ve světě
  • 10:45Hokejista Tipsport extraligy sezony 2015/16
  • 12:05Panorama
  • 12:25Sportovní zprávy
  • 12:50Volejbalový magazín
  • 13:05Paralympijský magazín
  • 13:25Cyklotoulky
  • 13:40Téma pro hosty ČT sport
  • 14:05Magazín Ligy mistrů UEFA
  • 14:30Fotbal: FIFA magazín MS 2018
  • 15:00Golf: PGA Tour 2016
  • 15:55Deník NHL
  • 16:15Malý fotbal: Příbram - Milovice
  • 17:40Hokej: Česko - Kanada
  • 20:35Fotbal: Bayern Mnichov - Atlético Madrid
  • 23:10Motorismus: MM ČR v motokrosu Pacov
  • 23:40Svět motorů: Rallye Šumava
  • 00:10Svět motorů: M ČR jednotlivců na ploché dráze Praha
  • 00:25Svět motorů: MM ČR Karting Cheb
  • 00:40Svět motorů: Octavia Cup
  • 00:55Svět motorů: Aktuálně
  • 01:10Deník NHL
  • 01:25Česká pokerová tour
  • 02:05Branky, body, vteřiny
  • 02:15Hokej: Česko - Kanada
  • 04:15Téma pro hosty ČT sport
  • 04:40Branky, body, vteřiny
  • 04:50Čtyřka sport
  • 05:05Fotbal: Arsenal World
  • 05:30Fotbal: Arsenal 360
  • 06:00Fotbal: Tisková konference
  • 09:00Studio 6 II
  • 10:00Zprávy v 10
  • 10:30Studio ČT24
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20Předpověď počasí, sportovní zprávy
  • 12:30Zprávy
  • 12:33Studio ČT24
  • 13:00Zprávy
  • 13:03Studio ČT24
  • 13:30Zprávy
  • 13:33Studio ČT24
  • 14:00Zprávy
  • 14:03Studio ČT24
  • 14:30Zprávy
  • 14:33Studio ČT24
  • 15:00Zprávy
  • 15:03Studio ČT24
  • 15:30Zprávy
  • 15:33Studio ČT24
  • 16:00Zprávy v 16
  • 16:30Zprávy
  • 16:33Studio ČT24
  • 17:00Zprávy
  • 17:30Zprávy
  • 17:33Studio ČT24
  • 17:55Předpověď počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:28Interview ČT24
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:48Počasí v evropských metropolích
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:0090' ČT24
  • 21:30Horizont ČT24
  • 22:00Události, komentáře
  • 22:56Předpověď počasí
  • 23:00Zprávy ve 23
  • 23:40Události v kultuře
  • 00:00Zprávy
  • 00:10Události v regionech
  • 00:35Události v regionech
  • 01:00Události, komentáře
  • 01:56Předpověď počasí
  • 01:59Události v regionech
  • 02:24Události v regionech
  • 02:49Interview ČT24
  • 03:16Události v regionech
  • 03:41Události v regionech
  • 04:06Týden v regionech
  • 04:32Události v regionech
  • 04:57Události v regionech
  • 05:22Události v regionech
  • 05:47Události v regionech plus
  • 05:59Studio 6
  • 06:00Ranné správy
  • 09:00Správy
  • 09:30Šport+
  • 09:45Bago plus
  • 10:00Správy
  • 10:30Správy
  • 11:00Správy
  • 11:10Téma dňa
  • 12:00Žurnál
  • 12:30Ekonomika
  • 12:45Peňaženka
  • 13:00Správy
  • 13:30Správy
  • 14:00Správy
  • 14:30Týždeň v kultúre
  • 15:00Správy
  • 15:30Správy
  • 16:00Žurnál
  • 16:30Ekonomika
  • 16:45Svet technológií
  • 17:00Správy
  • 17:30Správy
  • 18:00Správy
  • 18:30Hlavné správy
  • 19:05Počasie
  • 19:1524 hodín vo svete
  • 19:50Téma dňa
  • 20:45Labyrint
  • 21:00Portrét Mateja Mináča
  • 21:30Tak takto?!
  • 22:00Žurnál
  • 22:30Šport+
  • 23:00Správy
  • 23:3024 hodín vo svete
  • 00:00Správy
  • 00:30Žurnál
  • 01:00Záver vysielania
  • 06:00Ranné správy
  • 06:30Snooker
  • 08:30Cyklistika
  • 10:00Motorky
  • 11:00Cyklistika
  • 12:00Watts
  • 13:00Snooker
  • 15:00Fotbal
  • 16:30Fotbal
  • 18:00Fotbal
  • 18:55Zprávy
  • 19:00Snooker
  • 20:30Cyklistika
  • 21:30Watts
  • 22:30Jachting
  • 22:55Zprávy
  • 23:00Cyklistika
  • 00:30Cyklistika
  • 01:30Fotbal
  • 03:00Závěr vysílání
  • 03:00Snooker
  • 05:00Watts
  • 06:00Fotbal
  • 06:00Fotbal
  • 08:00Televizní nákupy
  • 09:00Fotbal
  • 11:00Televizní nákupy
  • 12:00Fotbal
  • 14:00Fotbal
  • 15:00Fotbal
  • 16:00Fotbal
  • 18:00Fotbal
  • 20:00Touring Car
  • 21:30Házená
  • 23:15Házená
  • 01:00Házenkářská show REWIND
  • 01:30Fotbal
  • 03:15Fotbal
  • 05:00Fotbal
  • 06:00Fotbal
  • 06:00Fotbal
  • 08:00Fotbal
  • 09:00Televizní nákupy
  • 10:00Fotbal
  • 12:00Televizní nákupy
  • 13:00Házená
  • 15:00Házená
  • 16:45Házená
  • 19:00Házená
  • 20:45Házenkářská show REWIND
  • 21:15Futsal
  • 23:00Touring Car
  • 00:30Touring Car
  • 02:00Fotbal
  • 04:00Fotbal
  • 06:00Fotbal