Archív vaše najobľúbenejšie

  • 06:00Teleráno
  • 08:30Búrlivé víno
  • 09:40Ordinácia v ružovej záhrade
  • 10:45Chlapi neplačú
  • 11:50Dr. House II.
  • 12:45Kobra 11 XIV.
  • 13:50FARMA
  • 15:05Kurz sebaovládania I.
  • 15:30Dva a pol chlapa XI.
  • 16:00Mentalista V.
  • 16:56Hra o Niké
  • 17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY
  • 17:35Reflex
  • 18:20Susedia
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 20:00ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 20:10POČASIE
  • 20:30FARMA - DUEL
  • 22:15Doktori
  • 23:45Mentalista V.
  • 00:40Dr. House II.
  • 01:35Kobra 11 XIV.
  • 02:20FARMA - DUEL
  • 03:50Kobra 11 XIV.
  • 05:05TELEVÍZNE NOVINY
  • 06:00Mentalista V.
  • 06:10Dr. Oz
  • 07:10Nate Berkus: Krajšie bývanie
  • 08:25Sudkyňa Hatchettová
  • 08:55Veštiareň
  • 09:55Perla Orientu
  • 11:15Feriha
  • 13:55Skrytá vášeň
  • 15:50Ordinácia v ružovej záhrade
  • 17:00Ženy z rodu Gilmorovcov VII.
  • 18:00Priatelia
  • 18:25Mamy tínedžerky II.
  • 19:30Bez servítky
  • 20:25Smotánka
  • 21:00Život ide ďalej
  • 23:15Diablov advokát
  • 00:20Diabolská hra
  • 01:55Diablov advokát
  • 02:35Bez servítky
  • 03:25Ordinácia v ružovej záhrade
  • 04:35Dr. Oz
  • 06:00Inga Lindströmová: Láska v Sommerlunde
  • 06:45Akčná výhra
  • 08:35Walker, texaský ranger II.
  • 10:05CRAZY TV
  • 10:45Je to možné?!
  • 11:15Aj múdry schybí
  • 12:25Alf III.
  • 12:50Zajtrajšie noviny II.
  • 13:50Jake a Tlsťoch III.
  • 14:50Kobra
  • 15:50Mestečko Heuréka IV. 19/20 - PREMIÉRA
  • 16:45Walker, texaský ranger II.
  • 18:50Alf III.
  • 19:20Kurz sebaovládania I.
  • 19:45Dva a pol chlapa XI.
  • 20:15Skutočná guráž
  • 22:30Loganov boj: Vec cti
  • 00:20Sexy výhra
  • 01:50ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 02:00112
  • 03:15Správni chlapi I.
  • 03:55Tele Tele
  • 05:50Aj múdry schybí
  • 06:45Gormiti III - Invaze temných sil: Mugorova mlha
  • 07:15Winx Club VI: Zmařené sny
  • 07:45M*A*S*H
  • 08:35M*A*S*H
  • 09:05M*A*S*H
  • 09:50Diagnóza vražda I: Pomsta
  • 10:50Walker, Texas Ranger V: Thunderovi synové
  • 11:45Místo činu: Mnichov: Lovecká sezona
  • 13:35Wolffův revír VI: Tisíc malých pomocníků
  • 14:35Doktor z hor: Nové příběhy V: Ztracené děti
  • 15:35Castle na zabití V: Oblačno, místy vraždy
  • 16:30Komisař Rex IV: Šmírák
  • 17:30Odpolední zprávy
  • 18:00Prostřeno!
  • 18:55Zprávy FTV Prima
  • 19:25Krimi zprávy
  • 19:40Divácké zprávy
  • 19:55VIP zprávy
  • 20:15Pan Popper a jeho tučňáci
  • 22:15Šakal
  • 00:50Král krysa
  • 03:25Doktor z hor: Nové příběhy V: Ztracené děti
  • 04:15Wolffův revír VI: Tisíc malých pomocníků
  • 06:20Futurama VII: Návrh Nekonečno
  • 06:50Hvězdná brána I: Pokrevní svazky
  • 07:35Teleshopping
  • 07:55Ztraceni V: Incident
  • 08:45Teleshopping
  • 09:10Futurama VII: Šifra mistra Blbonarda
  • 09:40Scrubs: Doktůrci III: Můj porcelánový Bůh
  • 10:10Scrubs: Doktůrci III: Můj průšvih
  • 10:40Kdo přežije: Hrdinové proti padouchům: A je konec
  • 11:40Faktor strachu XI
  • 12:40Akta X IX: Vysvobození
  • 13:40Jmenuju se Earl IV: Earl vychovatelem
  • 14:05Simpsonovi XVIII: Pařanka Marge
  • 14:35Simpsonovi XVIII: Zmýlená neplatí
  • 15:05Bořiči mýtů IV
  • 16:10Ztraceni VI: LA X
  • 17:10Jmenuju se Earl IV: Darnell odhalen
  • 17:40Hvězdná brána I: Oheň a voda
  • 18:30Simpsonovi XVIII: Hoří!
  • 18:55Simpsonovi XVIII: Stop, nebo můj pes vystřelí
  • 19:20Kdo přežije: Nikaragua: Mladí duchem
  • 20:15Profesionál I
  • 21:30Profesionál I
  • 22:50Jack Brooks: Zrůdobijec
  • 00:45Koncert pro Satana
  • 02:45Scrubs: Doktůrci III: Můj porcelánový Bůh
  • 03:10Scrubs: Doktůrci III: Můj průšvih
  • 03:35Star Trek: Vesmírná loď Voyager IV: Planeta Démon
  • 04:20Jack Brooks: Zrůdobijec
  • 06:10Ricardovy recepty III: Jednoduché rodinné menu
  • 06:30Dallas
  • 07:20Teleshopping
  • 07:35Will & Grace IV: Jaká matka, taková Karen
  • 08:00Teleshopping
  • 08:15Svatby v Benátkách: Děti jsou moje
  • 09:40Místo činu: Mnichov: Ztráta volnosti
  • 11:20Prolhané krásky III: To, co zbylo z "A"
  • 12:15Nouzové přistání II: Miluj souseda svého
  • 12:45Roseanne IX: Jdi a bav se
  • 13:15Chůva k pohledání V
  • 13:45Jak jsem poznal vaši matku VIII: Ultimátní Trik
  • 14:10Jak jsem poznal vaši matku VIII: Kapela nebo DJ?
  • 14:35Komisař Rex IV: Pomsta
  • 15:35Policie Hamburk III: Pojišťovací podvod
  • 16:30Můj přítel Monk VII: Pan Monk a tyran
  • 17:20Ricardovy recepty III: Lahodné lahůdky
  • 17:55Malé královny krásy II
  • 18:50Jak jsem poznal vaši matku VIII: Do prstenu!
  • 19:20Jak jsem poznal vaši matku VIII: P.S. Miluji Tě
  • 19:45Chůva k pohledání V
  • 20:15Místo činu: Zlatý náramek
  • 22:10Sex ve městě IV: Zločin a trest
  • 22:45Láska je Láska VI: Leaving Los Angeles
  • 23:50Sex ve městě IV: Zločin a trest
  • 00:30Volejte Věštce
  • 02:30Hotel Paradise
  • 03:20Nespoutaný anděl
  • 04:05Glee III: Finále
  • 04:50Poslední chlap: Domácí řád
  • 08:50Novashopping
  • 09:10Ulice
  • 10:05Ordinace v růžové zahradě 2: Tohle je válka
  • 11:25Dva a půl chlapa IV
  • 11:50Tescoma s chutí
  • 12:00Polední Televizní noviny
  • 12:25Vražedná čísla VI: Autor neznámý
  • 13:20Odložené případy III: Trest smrti: Poslední odvolání
  • 14:20Mentalista: Sekvoje
  • 15:20Ordinace v růžové zahradě 2: Někdy láska nestačí
  • 16:30Dva a půl chlapa IV
  • 17:00Odpolední Televizní noviny
  • 17:25Kriminálka Miami V: Odkaz předků
  • 18:25Ulice
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:20Karate Kid
  • 23:05Kniha přežití
  • 01:20Kriminálka Miami V: Odkaz předků
  • 02:05Novashopping
  • 02:40Mentalista: Sekvoje
  • 03:35Kolotoč
  • 04:05Ordinace v růžové zahradě 2: Někdy láska nestačí
  • 05:05Novashopping
  • 05:55Želvy Ninja VIII
  • 06:45Ten, kdo tě chrání III
  • 07:40Dallas II
  • 08:25Vražedná čísla VI
  • 09:15Odložené případy III
  • 10:05Dallas II
  • 10:55Ten, kdo tě chrání III
  • 11:50Teleshopping
  • 12:05Doktorka z Dixie II
  • 12:55Gilmorova děvčata
  • 13:50Teleshopping
  • 14:15Námořní vyšetřovací služba IV
  • 15:05Námořní vyšetřovací služba IV
  • 16:00Škola života
  • 17:55Susedia
  • 19:05Gilmorova děvčata
  • 20:00John Q
  • 22:20Policajt v Beverly Hills
  • 00:15Nakažení smrtí
  • 01:50Teleshopping
  • 02:10Kniha přežití
  • 05:30Svět Nova Cinema
  • 05:40Teleshopping
  • 06:00Susedia
  • 09:00Sport Expres
  • 09:05VfL Wolfsburg-Everton FC
  • 11:00Sport Expres
  • 11:05Teleshop
  • 11:10Mobil 1 The Grid
  • 11:35World of Freesports
  • 12:00Sport Expres
  • 12:05Sestřih Evropské ligy UEFA
  • 12:40Element
  • 12:55Teleshop
  • 13:00Polední Sportovní noviny
  • 13:05Tottenham Hotspur - FK Partizan Bělehrad
  • 15:00Sport Expres
  • 15:05Nashville Predators-Edmonton Oilers
  • 17:00Sport Expres
  • 17:05Golfing World
  • 17:30Volvo Ocean Race
  • 18:00European Poker Tour - Season 9
  • 18:50NHL News
  • 19:00Philadelphia Flyers-New York Rangers
  • 21:30Večerní Sportovní noviny
  • 21:45Magazín NBA Action
  • 22:00Anaheim Ducks-Chicago Blackhawks
  • 00:25Smackdown
  • 01:20Videotext
  • 08:00Hranice nemožného IV
  • 08:40Nejlepší sporťáky Ameriky
  • 09:25Zničeno ve vteřině II
  • 09:50Sportovní spoty
  • 10:15European Poker Tour 2014
  • 11:05ŠK Slovan Bratislava - BSC Young Boys
  • 12:45Teleshopping
  • 12:55Nashville Predators - Edmonton Oilers
  • 15:00Teleshopping
  • 15:10Kobra 11 VII
  • 16:00Star Trek: Nová generace
  • 16:50Teleshopping
  • 17:00Nejlepší sporťáky Ameriky
  • 17:50Hranice nemožného IV
  • 18:40Kobra 11 VII
  • 19:30Star Trek: Nová generace
  • 20:20Kriminálka Las Vegas III
  • 21:10Kriminálka Las Vegas III
  • 22:05Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks
  • 00:30Gibu Fight Night
  • 01:30Kriminálka Las Vegas III
  • 02:55K.O.Night
  • 03:50Sportovní spoty
  • 04:15Přestávka ve vysílání
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 07:00Aj múdry schybí
  • 07:50Jak vycvičit draky
  • 08:15Flintstoneovi
  • 08:40Spongebob v kalhotách
  • 09:05Scooby-Doo
  • 09:30Mike a Molly III
  • 09:55Na zdraví! IX
  • 10:45Fresh Prince IV
  • 11:35Teleshopping
  • 11:55Aj múdry schybí
  • 12:45Na zdraví! IX
  • 13:35Průměrňákovi IV
  • 14:00Průměrňákovi IV
  • 14:25Millerovi I
  • 14:50Dva a půl chlapa IV
  • 15:15Dva a půl chlapa IV
  • 15:40Přátelé III
  • 16:05Přátelé III
  • 16:35Mike a Molly III
  • 17:00Ženatý se závazky
  • 17:25Průměrňákovi IV
  • 17:50Průměrňákovi IV
  • 18:15Jak vycvičit draky
  • 18:40Flintstoneovi
  • 19:05Spongebob v kalhotách
  • 19:30Scooby-Doo
  • 20:00Nebezpečná zásilka
  • 21:40Těsně vedle
  • 23:45Sígři ve výslužbě: Made in USA
  • 00:10TELE TELE
  • 00:40Ženatý se závazky
  • 01:05TELE TELE
  • 01:40Aj múdry schybí
  • 02:25Fresh Prince IV
  • 03:15Těsně vedle
  • 05:05HUDEBNÍ BLOK
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 06:40Góly - body - sekundy
  • 06:55Počasie
  • 07:00McLeodove dcéry
  • 07:45Doktorka Quinnová VI: Podpora priateľov
  • 08:35Správy RTVS "N"
  • 09:25Poklady sveta II.: Krumlov, klenot na Vltave, Česká republika
  • 09:40Poklady sveta II.: Socha slobody - symbol slobody, USA
  • 10:05Recept na život
  • 10:50Duel
  • 11:155 proti 5
  • 12:00Správy RTVS
  • 12:20Dámsky klub
  • 13:55Taxík
  • 14:25Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Výročie
  • 15:00Pošta pre teba
  • 16:00Správy RTVS
  • 16:25Poklady sveta II.: Quebec, francúzske srdce Severnej Ameriky, Kanada
  • 16:45Poklady sveta II.: Neapol, mesto protikladov, Taliansko
  • 17:00Recept na život
  • 17:50Duel
  • 18:205 proti 5
  • 19:00Správy RTVS
  • 19:50Góly - body - sekundy
  • 20:10Počasie
  • 20:25Milujem Slovensko
  • 22:00Čata
  • 23:55Nikto nie je dokonalý
  • 01:00Čata
  • 02:55McLeodove dcéry
  • 03:40Dámsky klub
  • 05:10Drišľakoviny na vakáciách
  • 06:25Polícia
  • 06:40Profesionál
  • 07:00Správy v slovenskom posunkovom jazyku
  • 07:05Správy - Hírek
  • 07:15Správy RTVS z regiónov
  • 07:30Správy a komentáre
  • 08:00Živá panoráma
  • 08:30Pre materské školy: Prochorova baba
  • 09:00Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie
  • 09:05Vo svete bábkovej fantázie
  • 09:35Svet zvierat III: Operácia Malta
  • 10:05Rómsky magazín
  • 10:40Fokus právo "N"
  • 11:25Spomienky na Treviso
  • 11:55Živá panoráma
  • 12:35ArtSpektrum
  • 12:45A pri tom speve
  • 13:25Odsúdenie Paganiniho
  • 15:15Magazín Európskej ligy
  • 15:45Tvárou v tvár
  • 16:10Ženy, na scénu!
  • 16:45Fokus rodina "N"
  • 17:30Správy RTVS z regiónov
  • 17:45Správy - Hírek
  • 17:50Národnostné správy
  • 18:00Extrémne v horách
  • 18:30Nebojme sa slovenčiny
  • 18:45Večerníček: Čo videli stromy
  • 18:50Rozprávky na dobrú noc
  • 18:55Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie
  • 19:00Seržant Murko
  • 19:10Dráčik Tabaluga
  • 19:35Moji zvierací priatelia
  • 19:55Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N"
  • 20:00Galapágy: Pocta Charlesovi Darwinovi
  • 20:55Umenie
  • 21:25Kinorama
  • 21:50Polnoc v Paríži
  • 23:2550. ročník BHS
  • 23:40BJD 2013: Bilal (USA)
  • 00:40Správy RTVS "N"
  • 01:30Počasie
  • 01:35ArtSpektrum
  • 08:45Vše o vaření
  • 09:00Hobby naší doby
  • 09:30Neobyčejné životy
  • 10:35Toulavá kamera
  • 11:05Vyprávěj
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)
  • 12:30Sama doma
  • 14:00Vše o vaření
  • 14:15Banánové rybičky
  • 14:40Na cestě po Karlovarském kraji
  • 15:10Profesionálové: Jen krásný obrázek
  • 16:00Na stopě
  • 16:25Třída 8.A
  • 17:10Polopatě
  • 17:55Události v regionech za okamžik a počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:25AZ-kvíz
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:00Neviditelní
  • 20:5513. komnata Juraje Jakubiska
  • 21:23Losování Šťastných 10 a Šance milion
  • 21:25Všechnopárty
  • 22:20Hitparáda televizní zábavy
  • 23:15Arne Dahl
  • 01:15Sama doma
  • 02:50Postřehy odjinud
  • 02:55Dobré ráno
  • 05:30Události v regionech
  • 06:00O komtesce a zbojníkovi
  • 08:30Kouzelná školka
  • 09:00Království divočiny: Stříkoun lapavý
  • 09:30Ztracenci
  • 10:50Objevování pravdy: Archa
  • 11:40Poslední lovci v Namibii
  • 12:30Madagaskar: Ostrov zázraků
  • 13:25Bojovníci s klimatem
  • 13:40Lovci beze zbraní
  • 14:00Chcete mě? ZJ
  • 14:25Pyramidy?
  • 15:15Dobrodružství vědy a techniky
  • 16:00Věda na vlastní kůži
  • 16:55Zapomenuté výpravy
  • 17:20Genderová věda aneb Problémy s pohlavím
  • 18:10Moje rodina VII
  • 18:45Večerníček
  • 18:55Fenomén Underground
  • 19:50Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 20:00Zázračná planeta: Medvědí rodina a já
  • 21:00Pan Selfridge
  • 21:45Pan Selfridge
  • 22:30Largo Winch 2
  • 00:25Běž o život
  • 02:05Babylon
  • 02:30Když památky žalují
  • 03:00Zašlapané projekty
  • 03:20Konec starých časů
  • 03:40Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
  • 04:05Přísně tajné vraždy
  • 04:20Ukryté dějiny šostýnské
  • 04:40Příběhy železné opony
  • 04:55Sabotáž
  • 05:20Chcete je? ZJ
  • 05:25Moje rodina VII
  • 06:00Raníček
  • 06:00Házená: HBC Ronal Jičín - HC Gumárny Zubří
  • 07:35Vertikal
  • 08:00Panorama
  • 08:30Fotbal: AC Sparta Praha - SSC Neapol
  • 10:15Fotbal: Evropská liga UEFA
  • 12:05Panorama
  • 12:25Sportovní zprávy
  • 12:50Fotbal: Česko - Anglie
  • 13:50Paralympijský magazín
  • 14:15Sport v regionech
  • 14:45Rallye magazín
  • 15:20Total ragby
  • 15:45České ragby
  • 15:55Fotbal: Česko - Turecko
  • 16:55Studio fotbal - Extra
  • 17:15Deník NHL
  • 17:30Hokej: HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha
  • 20:45Basketbal: FC Barcelona - EA7 Emporio Armani Milán
  • 22:45Sportovní zprávy
  • 23:00Fotbal: Česko - Turecko
  • 00:00Deník NHL
  • 00:10Branky, body, vteřiny
  • 00:20Fotbal: FC Basilej 1893 - Real Madrid
  • 02:05Basketbal: EWE Baskets Oldeburg - ČEZ Basketbal Nymburk
  • 03:45Total ragby
  • 04:10České ragby
  • 04:15Letectví: Red Bull Air Race 2014 Rakousko
  • 05:05Magazín SP v alpském lyžování
  • 05:30Cyklotoulky
  • 05:45Branky, body, vteřiny
  • 06:00Basketbal: FC Barcelona - EA7 Emporio Armani Milán
  • 08:45Studio 6 II
  • 10:00Zprávy v 10
  • 10:28Studio ČT24
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20Předpověď počasí, sportovní zprávy
  • 12:30Zprávy
  • 12:35Studio ČT24
  • 13:00Zprávy
  • 13:05Studio ČT24
  • 13:30Zprávy
  • 13:35Studio ČT24
  • 14:00Zprávy
  • 14:05Studio ČT24
  • 14:30Zprávy
  • 14:35Studio ČT24
  • 15:00Zprávy
  • 15:05Studio ČT24
  • 15:30Zprávy
  • 15:35Studio ČT24
  • 16:00Zprávy v 16
  • 16:30Zprávy
  • 16:35Studio ČT24
  • 17:00Zprávy
  • 17:05Studio ČT24
  • 17:30Zprávy
  • 17:35Studio ČT24
  • 17:55Události v regionech za okamžik a počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:25Zprávy
  • 18:35Interview ČT24
  • 18:59Počasí
  • 19:00Události
  • 19:48Počasí v evropských metropolích
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:00Zprávy
  • 20:05Hyde Park
  • 21:00Zprávy
  • 21:03Ekonomika ČT24
  • 21:31Horizont ČT24
  • 22:00Události, komentáře
  • 22:56Předpověď počasí
  • 23:00Zprávy ve 23
  • 23:30Události v kultuře
  • 23:48Události v regionech plus
  • 00:00Zprávy
  • 00:10Události v regionech
  • 00:35Události v regionech
  • 01:00Události, komentáře
  • 01:56Události v regionech
  • 02:21Události v regionech
  • 02:46Interview ČT24
  • 03:10Události v regionech
  • 03:35Události v regionech
  • 04:00Týden v regionech
  • 04:26Události v regionech
  • 04:51Události v regionech
  • 05:16Události v regionech
  • 05:41Události v regionech
  • 06:00Ranné správy
  • 06:30Ranné správy
  • 07:00Ranné správy
  • 07:30Ranné správy
  • 08:00Ranné správy
  • 08:30Ranné správy
  • 09:00Správy
  • 09:30Šport+
  • 09:45Golf
  • 10:00Správy
  • 10:30Správy
  • 10:45Bago
  • 11:00Téma dňa
  • 12:00Žurnál
  • 12:30Ekonomika
  • 12:45Spektrum
  • 13:00Správy
  • 13:30Správy
  • 13:40Ekonomika a šport
  • 14:00Správy
  • 14:30Analýzy a trendy
  • 15:00Správy
  • 15:30Správy
  • 15:40Ekonomika a šport
  • 16:00Žurnál
  • 16:30Ekonomika
  • 16:45Biznis
  • 17:00Správy
  • 17:30Správy
  • 18:00Portrét Braňa Kostku a Fragile
  • 18:30Hlavné správy
  • 19:05Ekonomika
  • 19:2524 hodín vo svete
  • 19:50Dobré správy
  • 20:30Správy
  • 21:00Správy
  • 21:30Bravo!
  • 22:00Žurnál
  • 22:30Šport+
  • 23:00Správy
  • 23:15Rozhovory cez polnoc
  • 00:30Žurnál
  • 01:00Záver vysielania
  • 08:30Skoky na lyžích
  • 09:30Watts
  • 10:00Snooker
  • 12:00Skoky na lyžích
  • 13:00Curling
  • 16:00Skoky na lyžích
  • 16:45Skoky na lyžích
  • 18:45Alpské lyžování
  • 19:00Silové sporty
  • 20:00Box
  • 21:00Box
  • 23:00Jezdectví
  • 23:15Skoky na lyžích
  • 00:15Motorsport
  • 00:30Silové sporty
  • 01:30Závěr vysílání
  • 06:00Házená
  • 07:30Házenkářská show WMNS REWIND
  • 08:00Televizní nákupy
  • 09:00Poker
  • 10:00Televizní nákupy
  • 11:00Poker
  • 12:00Házenkářská show WMNS REWIND
  • 12:30Házená
  • 14:30Házená
  • 16:00Lední hokej
  • 18:30NBA - v zákulisí
  • 19:00NFL
  • 22:30NFL
  • 02:00Házená
  • 03:30Lední hokej
  • 06:00KO TV
  • 06:00KHL - nejskvělejší okamžiky
  • 06:15Lední hokej
  • 09:00Televizní nákupy
  • 10:00Házená
  • 11:30Házenkářská show WMNS REWIND
  • 12:00Televizní nákupy
  • 13:00Lední hokej
  • 15:30NFL
  • 19:00Box
  • 22:00Poker
  • 23:00Poker
  • 00:00Lední hokej
  • 02:30NFL
  • 06:00Házená