#18 Šarky ďakuje(me)

#18 Šarky ďakuje(me)

Hokejová exhibícia Miroslava Šatana a hokejových hviezd

EXHIBIČNÝ ZÁPAS ZLATEJ GENERÁCIE

"Vždy som sa chcel lúčiť doma, na Slovensku."
Miroslav Šatan

ROZLÚČKOVÝ CHARITATÍVNY ZÁPAS

Miro sa chce poďakovať svojim fanúšikom, ktorí ho viac ako dve desaťročia podporovali a verne plnili tribúny, prostredníctvom charitatívneho priateľského zápasu Exhibičný zápas zlatej generácie.

Zápas sa bude konať na ľade zimného štadióna Ondreja Nepelu, kde sa Miro poďakuje fanúšikom spolu s ostatnými spoluhráčmi a priateľmi, s ktorými niekoľko krát zažil ten neopísateľný pocit víťaztva.

ZÁPAS SA KONÁ 18. DECEMBRA O 18:00

Charitatívny hokejový zápas sa uskutoční na ľade zimného štadióna Ondreja Nepelu v Bratislave 18. decembra 2018 o 18. hodine, cena lístka je 18 EUR. Symboliku čísla „18“, ktoré nosil na svojom drese, Miro ukryl aj do tohto magického dátumu. Priamy prenos zápasu si môžete pozrieť na TV JOJ PLUS.

Výťažok zápasu bude venovaný prostredníctvom Nadácie Miroslava Šatana na podporu a pomoc mládežníckym hokejovým hviezdam na Slovensku.

Miroslav Šatan pozýva na tento zápas svojich bývalých spoluhráčov a priateľov, s ktorými odohral niekoľko sezón nielen na domácom národnom ľade, ale aj v zámorí. Zápasu sa zúčastnia Višňovský, Bondra, Lašák, Štrbák, Stümpel, Staňa, Handzuš, Nagy a mnoho ďalších slávnych mien.