Nebezpečné lety

Nebezpečné lety

Vzrušujúce príbehy nájomných pilotov ľahkých lietadiel, ktorí plnia riskantné úlohy na hranici svojich možností a schopností

Počas cesty lietadlom by ste mali dostať presne to, čo ste leteckej spoločnosti zaplatili. Ak sa tak nestane, hrozia obrovské konflikty medzi pasažiermi a obsluhou na letiskách či na palubách lietadiel.

Želáte si cestovať prvou triedou, biznis triedou alebo radšej ekonomickou? Priamy let alebo s prestupovaním? Vybrali ste si nízkonákladovú leteckú spoločnosť, ktorá ponúka lacné lístky výmenou za nízku kvalitu služieb počas letu a prepravuje len jeden kus batožiny do desať kilogramov? Alebo preferujete klasické aerolinky s možnosťou prepravy veľkého objemu batožiny?

Dokumenárnu reality-šou o konfliktorch cestujúcich a leteckých spoločností v Austrálii nakrúcali na letiskách v Melbourne, Coolangatta, Rockhampton, Mackay, Adelaide, Launceston, Hobart a Alice Springs.

Uvidíme, čo sa stane, keď skupine 40 seniorov zrušia let a nechajú ich čakať 9 hodín na letisku, pričom pasažieri nevedia dobre po anglicky. Mladý muž zaspal hlásenie o nástupe do lietadla a personál mu vyhodil batožinu. Zúrivý mladý pár rodičov nevie pochopiť, že už niekoľko dní tvrá zákaz prepravy destských kočíkov, o čom nevedeli. Konflikty nespokojných pasažierov s obsluhou letísk a posádkami na palube lietadiel dokážu prerásť do emocionálne a dramaticky vypätých situácií, neraz sa končiacich fyzickými útokmi a použitím násilia.

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.