William Petersen - CSI Las Vegas

Skutočný príbeh: Hviezda CSI prežila vlastnú smrť!

Vyšetrovateľ zo CSI Las Vegas verí na posmrtný život.

CSI Las Vegas bol niekoľkokrát jeho život v ohrození, no v skutočnom živote zažil reálne stretnutie so smrťou. Herec William Petersen známy ako vyšetrovateľ Grissom, sa rozhovoril o svojej najťažšej životnej skúsenosti: „Prežil som smrť a viem, že je niečo na druhej strane. Stalo sa to už veľmi dávno, ale nezabudnem na to nikdy.“

William Petersen hral pred tridsiatimi rokmi v divadle v Chicagu, kde sa mu stala vážna nehoda: „Prerezal som si na pódiu prst na polovicu. Samozrejme, museli sme prerušiť predstavenie, keďže som prišiel o prst. Než ma priviezli do nemocnice, prišiel som o veľa krvi a stratil som vedomie," prezrádza. „Počul som, ako na mne pracujú doktori. Hovorili, že môj život visí na vlásku, že strácam pulz. Ja som počul hudbu All That Jazz, viezol som sa vo výťahu, potom som pred sebou videl tunel a na jeho konci veľa svetla. Potom si pamätám dominantný mužský hlas, ktorý mi povedal, že nemám vystúpiť z výťahu, lebo ešte nie je môj čas," hovorí.

Tvrdí, že ho tento zážitok nadobro zmenil: „Potom som sa prebral, zašili ma, bol som v poriadku. Ale niečo vo mne sa zmenilo. Už som vedel, že niečo je na druhej strane a že to je dobré. Začal som o tom rozprávať a vystrašil som tým veľa ľudí. Väčšina to uzavrela s tým, že som musel brať nejaké drogy.Sledujte CSI Las Vegas dnes o 20:30 na PLUS!