George Eads - CSI Las Vegas

George Eads: Hrám sukničkára bez ženy!

Hviezda seriálu CSI Las Vegas je v súkromí šťastne ženatý.

Nick Stokes, ktorého v seriáli CSI Las Vegas stvárňuje George Eads, patrí k emotívnejším vyšetrovateľom. Mnohokrát sa citovo angažuje v prípadoch, ktoré vyšetruje a zatiaľ čo niektorí by to mohli považovať za neprofesionálne, jeho herecký predstaviteľ to považuje za nevyhnutné: „Práca, ktorú vykonáva Nick, je veľmi náročná. Stretávať sa so smrťou každý deň tak ako on musí človeka poznačiť. Preto sa mi páči, že sa Nick citovo angažuje."

Nick má okrem toho povesť sukničkára, čo už George celkom nechápe: „Iba sa to o ňom hovorí, pritom sme ho nikdy nevideli so žiadnou ženou až na prostitútku." Sám herec vplýva na to, ako sa jeho postava vyvíja: „Už od druhej série mám slovo do scenárov. Producenti sa nás čoraz častejšie pýtajú na to, akým smerom by sa podľa nás mali uberať naše postavy."

Zatiaľ čo na obrazovke je z neho sukničkár bez ženy, v súkromí je George Eads už tretí rok šťastne ženatý. Jeho polovičkou je Monika Casey. Rok predtým, ako sa zasnúbili, podstúpil George náročnú operáciu a práve vďaka nej si uvedomil, že Monika je pre neho tá pravá. "Bola pre mňa úžasnou oporou, vďaka nej som to dokázal prekonať," priznáva George.

CSI Las Vegas dnes o 21:30 na Pluske!