CSI Miami Zatmenie slnka

David Caruso skončil v CSI Miami, čo robí teraz?

Herec spätí s postavou Horatia Cainea sa pred kameru zatiaľ nevrátil!

David Caruso sa preslávil ako detektív Horatio Caine zo seriálu CSI Miami. V tejto úlohe absolvoval desať úspešných sérii a viac ako 230 epizód. Hosťoval v CSI Las VegasCSI New York. Keď sa televízia CBS rozhodla práve túto sériu spomedzi všetkých kriminálok zastaviť, bol to pre neho šok.

Keďže práve postava Horatia Cainea bola pre Davida Carusa prelomovou a najvýznamnejšou, herec, ktorý bol zvyknutý na plati 300 tisíc dolárov za epizódu, si doposiaľ nenašiel nové uplatnenie. Rozhodol sa vrhnúť do producentskej práce a má v pláne nakrútiť film pod názvom Chacarita. „Ide o jednoduchý príbeh, chlapík stretne ženu, zamiluje sa a presťahuje sa kvôli nej z USA do Buenos Aires. Nasleduje svadba a dieťa. Vedú pokojný život až do záhadnej smrti ich potomka, tu sa to začína zamotávať,“ hovorí David s nadchnutím pre svoj nový projekt.

Keď na tejto snímke začal David Caruso pracovať, písal sa ešte rok 2012, no odvtedy o jeho plánoch s ňou nevyšli žiadne nové správy. Obávame sa, že sa mu ju napokon nepodarí nakrútiť. Okrem toho sa však venuje fotografovaniu, dokonca už viac ako 30 rokov. Výsledky svojej práce ponúka prostredníctvom internetovej stránky a vraj je o jeho fotografie nemalý záujem!

CSI Miami sa vracia s premiérovými epizódami, dnes o 21:30 na JOJke!

Čítajte viac:

Tajný pomer Horatia Cainea!

CSI Miami s P Diddym!

Frajer internetovej celebrity zavraždený