Navrchu juj, naspodku fuj: Pozrite sa, aké „bordelárky“ sú adeptky na lásku!

Kto by chcel takúto neporiadnu nevestu?

Najnovšia epizóda šou Láska na celý život priniesla aj nečakané odhalenia. Dievčatá sa snažia upútať Jurajovu pozornosť ako len vedia. Líčia sa, češú sa, „fintia“ sa a rozohrávajú svoje hry. No popri spriadaní intríg a vylepšovaní svojho vzhľadu akosi pozabudli na dôležitú vec. Upratať si. Preto ostali poriadne šokované, keď im Juraj oznámil, že sa chce pozrieť do ich izieb. U väčšiny dievčat bolo vidieť poriadne zdesenie. A niet divu. „Rúže a maľovky tam mali rozhádzané. Majú tam vrecko, kabelku či čo to nosia, tak to dám do toho. A nie, že to nechám na stole,“ povedal pohoršený Juraj. Dievčatá mali po stoloch porozhadzované šminky, po zemi použité oblečenie a nechýbali ani nohavičky prevesené cez radiátor.

Okrem „bordelu“ ho znechutila aj Ingridina nepostlaná posteľ. Ona však mala svoje argumenty. „Ja si myslím, že som mala poriadok a postlanú posteľ. Ale na môj spôsob. Proste nech sa to vetrá. Mne nikto nebude hovoriť, ako mám uložiť svoju posteľ,“ bránila svoj prehodený paplón blondínka. Potenciálny partner to ale videl inak a servítku si pred ústa rozhodne nedal. „Čo jej tam mína padla alebo bomba, že to musí vetrať? To bolo katastrofálne. Myslel som si, že trošku v hlavách, že treba držať poriadok a tak,“ skonštatoval Juraj úsečne.

Sledujte šou Láska na celý život opäť v nedeľu o 20:30 na PLUSke. Nestihli ste si pozrieť predošlé diely? Nájdete ich v našom archíve zadarmo!