Dráma v šou Láska na celý život: Vypadnutá transsexuálka Jana sa psychicky zrútila!

Prehru krehká blondínka nezvládla.

Nedeľňajšia epizóda zoznamovacej šou Láska na celý život priniesla šokujúce odhalenie. Jedna z adeptiek na partnerku pre Juraja sa totiž narodila ako muž. Pravda o Janinej transsexualite na jednej strane všetkých pobúrila a na druhej strane mnohé vysvetlila. Blondínkine mužské črty tváre a správanie „mužatky“ vŕtali v hlave nielen ostatným dievčatám, ale aj samotnému Jurajovi. Hoci to tušil, Jankino priznanie ho nahnevalo. „Nikdy v živote by som sa nedokázal zaľúbiť do preoperovaného chlapa. Celé to bola veľká groteska, čo tu robila. V živote si nedokázala nájsť chlapa, a preto prišla sem. Myslela si, že oklame moju hlavu a moje city,“ povedal kruto a bez štipky taktu urazený „muž z ľudu“.

Napriek tomu, že blondínka s vyhadzovom počítala, odchod zo šou nezvládla a krátko po vyraďovaní sa psychicky zrútila. Zaslzené dievčatá ju ratovali ako len vedeli. Poskytli jej prvú pomoc, ale keď videli, že to nepomáha, zavolali sanitku. Juraj mal naporúdzi vysvetlenie aj na túto situáciu. „Takéto odpadávačky a tak...Obyčajnú grotesku tu robí,“ uzavrel kauzu transsexuálka Janka.

Ktorá s dievčat si nakoniec získa Jurajove srdce? Sledujte Lásku na celý život opäť v nedeľu o 20:30 na PLUSke a ak ste zmeškali predchádzajúce epizódy, nájdete ich zadarmo v našom archíve!