Koniec „lásky“ medzi Jurajom a Miškou: Dala mu košom kvôli bývalému!

Ohrdnutý pilčík jej to len tak nedaroval.

Nie je tajomstvom, že spomedzi všetkých súťažiacich v šou Láska na celý život, sa Jurajovi pozdávala najviac prostoreká koniarka Michaela. Favoritka bola poriadnym tŕňom v oku svojim súperkám a tie boli priam nadšené, keď zistili, že zvažuje odchod zo súťaže. Dôvodom by mal byť jej bývalý priateľ, ktorý sa k nej chcel vrátiť. Kým spočiatku bola blondínka „zmätená“ a dobrosrdečnému pilčíkovi mútila hlavu s rečami, že sa nevie rozhodnúť, na ďalší deň náhle zmenila rétoriku. „Volal mi a plakali sme si do telefónu. Moje srdce patrí asi jemu. Nechajme to teraz bez šance. Teraz som si istá, že ho ľúbim,“ povedala som slzami na krajíčku koniarka.

Hoci sa Juraj pred Miškou nenechal zahanbiť a tváril sa povznesene, po jej odchode spustil na jej adresu spŕšku nie práve najkrajších slov. „Neverím jej, že ho ľúbi a tak. Nie som smutný, som len nahnevaný, že ma klamala. Najprv povie, že nemá nikoho a potom, že dakoho ľúbi. To je skutočná baba, ktorá je úprimná? Asi nie. Podľa mňa to všetko hrá. Od začiatku. Taká baba to je nič. Možno na jednu noc pri pálenke a pri diskotéke a ahoj čau. Nebudem rozmýšľať nad babou, ktorá určite keď si vypije, podvedie,“ precedil cez zuby na záver.

Nájde napokon pilčík Juraj ženu svojho života? Sledujte šou Láska na celý život opäť v nedeľu o 20:30 na PLUSke alebo v našom archíve úplne zadarmo!