Romantika ako vyšitá: Namiesto vyraďovania oslava v „trampskom“ štýle!

Po prvotnej eufórii dievčatám zmrzol úsmev na perách.

Nedeľňajšia epizóda šou Láska na celý život sa niesla v pomerne komornom duchu. O srdce pilčíka Juraja totiž bojujú už len tri súťažiace. Práve preto je atmosféra poriadne napätá. Juraj sa rozhodol posunúť výber budúcej partnerky do vyššieho „levelu“ a prikázal im, aby si zbalili svoje veci. Neposlal ich však kade ľahšie, práve naopak. Pozval ich ku sebe domov do Dolnej Lehoty, aby sa zoznámili s jeho mamou.  Na poobedie im ako program vymyslel turistiku po miestnych kopcoch a celý deň zavŕšili pomerne netradične.

 Juraj namiesto „vyraďovačky“ usporiadal romantickú opekačku so slávnostnou príchuťou. Narodeninovej oslávenkyni Renátke daroval sladkú tortu a veľkú kyticu červených ruží. Hoci sa jej súperky naoko tešili, pri gratulačnej „bozkávačke“ im už úsmev na tvárach definitívny zmrzol. Rozpačito sa tiež tvárili pri Jurajovej ľudovej múdrosti. „Žena sa smeje, keď oheň horí. Tak sa to vraví na dedinách, že uvidíme, či sa frajerka ti zasmeje. Keď nebude horieť, keď sa nebude dariť ohňu, tak vyzerá, že je smutná, a že sa nesmeje,“ poučil pilčík dievčatá, ktoré evidentne tejto perle ducha nerozumeli. Kým však Renáta a Simona taktne mlčali, Erika si pustila "ústa na špacír" a Jurajovi povedala, že jeho myšlienka nemá logiku.

Podpílila si tým pod sebou konár už definitívne a v ďalšej časti ju Juraj nekompromisne vyradí alebo ju nechá bojovať ďalej? Sledujte šou Láska na celý život opäť v nedeľu o 20:30 na PLUSke alebo v našom archíve úplne zadarmo!