Do šou Láska na celý život pribudli nové súťažiace: Pobijú sa o Jurajove srdce?

Sympatický pilčík sa zapáčil všetkým trom.

Hoci si adeptky na vydaj Erika, Renáta a Simona mysleli, že ich strategické pozície v súťaži nemôže nikto ohroziť, mýlili sa. V nedeľňajšej epizóde do vily „prikvitli“ rovno tri nové súperky a úsmevy na tvárach im poriadne skysli. Nové dievčatá sú sympatické, plné odhodlania bojovať a všetkým sa „muž z ľudu“ zapáčil na prvý pohľad. „Keď som ho videla, tak som si povedala wau, to je krásny frajer!" zhodnotila fešákov vzhľad robotníčka Martina. Nezamestnaná krajčírka Iveta má svoju predstavu o ideálnom mužovi a Juraj ju evidentne spĺňa. „Mám rada vysokých mužov. Samozrejme by mal byť dobrý,“ nechala sa počuť blondínka.

Kým prvé dve súťažiace hodnotili vzhľad Juraja, tretia dievčina sa zamerala predovšetkým na svoj potenciál zaujať v dave. „Baby majú dosť konkurenciu a dosť žien mi závidí. Hlavne vzhľad a to ako vyzerám. Dosť sa starám o seba, športujem, a preto si viac rozumiem s mužmi,“ povedala suverénne učiteľka v materskej škole Marcela.

Podarí sa dievčatám omotať si pilčíka okolo prsta? Sledujte zoznamovaciu šou Láska na celý život opäť v nedeľu o 19:10 na PLUSke!