Výhercovia

3.7.2017

100€

Anna Jošová (Martin), Marek Majoroš (Trebišov), Marcela Harárová (Trenčín), Timea Jozefiová (Zlaté Klasy), Ľudmila Kelemenová (Ružomberok), Mária Stašáková (Lovinobaňa), Marta Šmatláková (Turčianske Teplice)

4.7.2017

100€

Peter Haman (Nemšová), Mári Timková (Košice), Nikoleta Horvardová (Rybany)

6.7.2017

100€

Zlatica Hlaváčiková (Banská Bystrica), Pavol Macek (Bytča), Kristián Filipovič (Biely Kostol), Janka Masaryková (Hlohovec)

7.7.2017

100€

Ondrej Šimko (Valaliky), Mária Košíková (Bratislava), Jozef Sendrei (Hnúšťa)

10.7.2017

100€

Iveta Uhrínová (Vráble), Patrik Faber (Bystré), Alexander Kanócz (Veľké Kapušany), Jozef Sendrei (Hnúšťa), Valéria Galajdová (Humenné)

400€

Iveta Ondečková (Bardejovská Nová Ves)

11.7.2017

100€

Oľga Poprocká (Ratková), Miroslava Čornaničová (Humenné), Anna Marissiová (Moldava nad Bodvou), Nikola Horváthová (Valašská Hronská), Marián Bátora (Bánovce nad Bebravou)

12.7.2017

100€

Tomáš Matuška (Trnava), Edita Tesarovičová (Žiar nad Hronom), Július Harvan (Brezno), Július Harvan (Brezno)

13.7.2017

100€

Vladimír Valko (Dobšiná), Štefan Hoksa (Šahy), Mária Číčelová (Veľké Úľany), Simona Brutovská (Slovinky)

300€

Mária Čuboňová (Klokočov)

14.7.2017

100€

Katarína Machulčová (Veľké Zálužie), Darina Matušková (Východná), Renáta Platková (Podhradík), Katarína Szabóová (Levice)

17.7.2017

100€

Katarína Kosturková (Nacina Ves), Milan Polačko (Mačkova Rieň), Zuzana Janovská (Košice-Barca), Michaela Valentková (Nová Ves nad Žitavou), Mária Kolmanová (Nová Dubnica)

18.7.2017

100€

Viktória Korečková (Košice), Jaroslav Moravčík (Liptovský Mikuláš), Tomáš Matuška (Trnava), Martina Pálková (Zvolen)

300€

Petra Gyeszat (Šala)

19.7.2017

100€

Ľubica Fridrichová (Rudina),  Darina Matušková (Východná), Oľga Poprocká (Radková), Darina Matušková (Východná)

20.7.2017

100€

Darina Matušková (Východná), Kveta Ištóková (Ladce), Darina Matušková (Východná), Radoslav Hajduk (Bernolákovo)

21.7.2017

100€

Denisa Baksmundská (Leopoldov), Darina Matušková (Východná), Darina Matušková (Východná)

300€

Mária Petrocová (Zemplínske Kopčany)

24.7.2017

100€

Milan Skama (Horná Mičiná), Lujza Takáčová (Bratislava), Marta Pacherová (Pialská), Jana Tonhajzerová (Rimavská Sobota)

25.7.2017

100€

Iveta Ondrejovičová (Poltár), Darina Naštická (Pezinok), Darina Matušková (Východná), Eva Nováková (Šahy)

200€

Rasťo Spevák (Modra)

26.7.2017

100€

Viera Kasášová (Nitra), Eva Anderková (Jelšava), Miriam Némethová (Trnava), Milena Maštiľaková (Nižný Hrabovec), Marcela Utašiová (Vyštuk)

27.7.2017

100€

Ľubica Mašlejová (Rozahnovce), Anna Marissiová (Moldava nad Bodvou), Matúš Salay (Plavecký Štvrtok), Anna Cvinčeková (Turzovka- Stred), Ivan Cabadaj (Nitra)

28.7.2017

100€

Matúš Salay (Plavecký Štvrtok), Oľga Poprocká (Radková), Georgína  Horváthová (Hradište pod Vrátnom), Tina Alfoldiová (Šárovce)

31.7.2017

100€

Ján Gašpar (Handlová), Marek Mokoš (Hlohovec), Valéria Homolová (Martin), Viera Smolenová (Skalica), Ján Ferenc (Bardejov ) 

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.