Filter programov:
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
06:05 Slobodní so záväzkami II.
06:30 Slobodní so záväzkami II.
07:15 Nová záhrada ST
08:25 Na chalupe
09:30 Nové bývanie ST
10:30 Vysnívaný domov III.
14:55 Denník slabocha 2
17:10 Sopka
19:25 Kutyil s.r.o. AD ST
20:30 Magic Mike: Bez nohavíc
22:55 Big Bear
00:50 Bez druhej šance
02:25 Kutyil s.r.o. AD ST
03:10 Na chalupe
04:00 Vysnívaný domov III.
04:20 Kinosála
04:30 Nové bývanie ST
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:05 Prvé oddelenie AD ST
05:35 Prvé oddelenie AD ST
06:50 Krimi
08:05 SpongeBob SquarePants VII.
08:30 Spy Kids: Špióni v akcii
10:20 Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive
12:40 Hobit: Bitka piatich armád
16:50 Na chalupe
19:00 Krimi
20:25 Šport
20:35 Chladnokrvný odkaz
22:35 Zložka 64
01:10 Atlas mrakov
04:15 Prvé oddelenie AD ST
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
06:30 Choď na to!
09:10 Banda šampiónov
11:35 Ukradnuté deti
13:55 Agentka bez minulosti II. AD
14:55 Agentka bez minulosti II. AD
16:05 Kosti IX. ST
17:05 Kosti IX. ST
18:00 Spravodlivosť v krvi XI.
19:00 Spravodlivosť v krvi XI.
20:10 Kosti IX. ST
21:00 Kosti IX. ST
21:55 Najhľadanejší III.
22:55 Najhľadanejší III.
23:55 Bonanno: Najmladší krstný otec
01:45 Najhľadanejší III.
02:25 Najhľadanejší III.
03:55 Kutyil s.r.o. AD ST
04:40 Prvé oddelenie AD ST
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
06:00 Bedminton World Tour
07:00 Bedminton World Tour
11:45 Beach Volleyball
12:50 Beach Volleyball
13:55 Parkúrové jazdectvo
17:20 JOJŠPORT - V pozadí úspechu
17:50 Volejbal CEV Liga Majstrov
20:50 Volejbal CEV Liga Majstrov
23:00 FIS Svetový pohár Team Parallel
00:25 Futbal U21
02:15 Univerziáda
03:40 FIS Svetový pohár slalom muži
04:55 FIS Svetový pohár slalom muži
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:00 Pat a Mat
05:10 Viking Vicky
05:25 Fidlivareška
05:40 Zabi nudu! II.
05:50 Pat a Mat
06:00 Bob staviteľ XV. - XVIII.
06:10 Rev a motoroví miláčikovia I.
06:35 Máša a medveď IV.: Mášine pesničky
06:45 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
06:55 Matematické príšerky I.
07:20 Krtko
07:50 Malí fidlikanti
08:05 Viking Vicky
08:25 Petronela Jabĺčková
08:40 Esá z pralesa I.
08:55 Jojko oslávencom
08:55 Jojko oslávencom
09:05 Hanička a Murko pre najmenších
09:15 Ocko hrdina
09:25 Robin Hood 1
09:35 Chrumka a Čipsík II.
09:50 Knihy od Stonožky
10:00 Cesta za pokladom
10:20 Labková patrola III.
10:45 Pat a Mat
10:55 No, počkaj!
11:05 Super 4
11:20 Arthur a Minimojovia AD
11:45 Matematické príšerky I.
12:10 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
12:25 Krtko
12:30 SpongeBob v nohaviciach VI.
12:55 Kikirikí
13:00 MalinyJAMológia
13:20 Hanička a Murko pre najmenších
13:25 Super 4
13:40 Volám sa Caillou V. ST
14:05 Pat a Mat
14:20 Krtko
14:50 Viking Vicky
15:00 Esá z pralesa I.
15:15 Jahôdka a jej kamaráti I.
15:40 Petronela Jabĺčková
15:50 Barbapapa II.
15:55 Máša a medveď V.
16:05 Ocko hrdina
16:10 Máša a medveď III.
16:20 Chrumka a Čipsík II.
16:35 No, počkaj!
16:45 Tom Gates
17:00 Máša a medveď III.
17:05 MalinyJamológia 2
17:25 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
17:50 Fidlivareška
18:10 Labková patrola III.
18:35 Robin Hood 1
18:45 Jojko oslávencom
18:50 Jojko oslávencom
18:55 Sníček a Dúhalka 2
19:10 Rapotáčik 3
19:20 Knihy od Stonožky
19:35 SpongeBob v nohaviciach VI.
20:00 Z rozprávky do rozprávky
20:10 Macko Uško
20:25 Krtko
20:35 Máša a medveď V.
20:45 Volám sa Caillou V. ST
21:10 Strážca vesmíru Roger
21:30 Bob staviteľ XV. - XVIII.
21:40 Krtko
22:10 Kúzlovanie
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:45 Cesta za pokladom
23:00 Sníček
23:15 Pat a Mat
23:25 Zabi nudu! II.
23:30 Kúzlovanie
23:40 Arthur a Minimojovia AD
00:05 Zabi nudu! II.
00:10 Knihy od Stonožky
00:20 Rapotáčik 3
00:30 Fidlivareška
00:50 Knihy od Stonožky
01:00 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
01:25 Petronela Jabĺčková
01:40 Sníček a Dúhalka 2
01:55 Zabi nudu! II.
02:05 Kikirikí
02:05 Kikirikí
02:15 Sníček
02:30 Rapotáčik 3
02:40 Arthur a Minimojovia AD
03:05 Kúzlovanie
03:20 Krtko
03:30 Sníček
03:40 Knihy od Stonožky
03:45 Jahôdka a jej kamaráti I.
04:10 Rev a motoroví miláčikovia I.
04:35 Volám sa Caillou V. ST
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:40 Kouzelné království
08:55 Hledá se Yetti
12:15 Balón
14:30 Jsem božská
16:30 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
18:35 V džungli lásky
20:15 Linie horizontu
21:55 Gentlemani
01:25 1917
03:20 Kolo zázraků