Filter programov:
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
06:05 Záchranári AD
07:15 Letecké katastrofy
08:30 Ochrana svedkov III.
09:35 Ochrana svedkov III.
10:25 Bizarné búračky III.
11:15 Psia hliadka VI.
11:45 Kontroly na hraniciach VI.
12:15 Grand Tour I.
13:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov XII.
14:40 Policajti v akcii AD ST
16:50 Letecké katastrofy
17:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov XII.
18:50 Naši V. ST
19:25 Profesionáli VIII. AD ST
20:30 Ja, Frankenstein
22:30 Nepriateľ pod ochranou
00:45 Profesionáli VIII. AD ST
01:50 Mafstory
02:40 Bizarné búračky III.
03:00 Prírodné katastrofy
03:20 Grand Tour I.
04:15 Diaľnica peklom VII.
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:45 Krimi
10:00 Súdna sieň ST
10:55 Súdna sieň ST
12:30 Ochrancovia AD ST
13:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. ST
17:15 Riskuj! AD
17:50 Bez servítky AD ST
19:00 Krimi
20:20 Šport
20:40 Hviezdy nad hlavou
22:25 Skutočné paničky z Budapešti
23:35 Geissenovci na Slovensku
00:30 Myšlienky vraha IX.
01:30 Inkognito u susedov
03:50 Profesionáli VIII. AD ST
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:25 Kojak I.
06:30 Súdna sieň ST
07:35 Prvé oddelenie AD ST
08:30 Prvé oddelenie AD ST
11:45 Kojak I.
13:05 Kojak I.
14:10 Vtierka Castle III. ST
15:10 Vtierka Castle III. ST
16:05 C.S.I.: Kriminálka New York IV. ST
17:05 C.S.I.: Kriminálka New York IV. ST
18:00 Ochrana svedkov III.
19:00 Ochrana svedkov IV.
20:10 Vtierka Castle III. ST
21:00 Vtierka Castle III. ST
21:55 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. ST
22:55 C.S.I.: Kriminálka New York IV. ST
23:50 C.S.I.: Kriminálka New York IV. ST
00:45 Policajti v akcii AD ST
01:45 Myšlienky vraha IX.
02:25 24 hodín na urgente XI.
03:15 Súdna sieň ST
04:00 Súdna sieň ST
04:35 Kojak I.
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
06:20 Basketbal - Liga Endesa
08:05 Volejbalová Zlatá Európska liga ženy
10:30 Svetový pohár vo vodnom slalome
13:40 Svetový pohár vo vodnom slalome
15:35 Basketbal - Liga Endesa
17:45 Futbal - 2. liga
19:50 Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal
23:25 Tenis - Billie Jean King Cup
00:50 Tenis - Billie Jean King Cup
02:30 Volejbal MSR junioriek
04:45 Futbal - 2. liga
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:00 Sníček a Dúhalka 2
05:15 Mestská farma Lellobee
05:20 Fidlivareška
05:35 Knihy od Stonožky
05:45 Viking Vicky
06:00 Matematické príšerky II.
06:25 Tom Gates
06:40 Okido III.
06:55 Strážcovia Trstinového mora
07:05 Lloyd a muchy
07:20 100%-ný vlk: Magická kniha II.
07:45 Mechamato
08:10 Fíha tralala
08:25 Petronela Jabĺčková
08:40 Odbodkovia I.
08:50 Bob staviteľ XV. - XVIII.
09:05 Požiarnik Sam VIII.
09:20 Zvierací ochrancovia
09:35 Plamienok a štvorkolky I.
10:00 Nauč sa s JOJKOM
10:01 Hanička a Murko: Kúzelný kvet
10:05 Ekofaktor
10:20 Knihy od Stonožky
10:30 Angličanina
10:45 Digley a Dazey
10:55 Moe a jeho šou I.
11:10 Idefix
11:25 Sonic Boom 2
11:45 Pirátska akadémia
12:00 Odbodkovia I.
12:10 Bambuľko a Bulienka III.
12:20 Zvieratká
12:35 Máša a medveď V.
12:45 Požiarnik Sam VIII.
12:55 Mia a čarovné ihrisko I.
13:05 Fíha tralala
13:15 Deti z farmy
13:35 Volám sa Caillou V. ST
14:00 Ovečka Shaun I.
14:10 Máša a medveď V.
14:25 Pirátska akadémia
14:40 Digley a Dazey
14:40 Digley a Dazey
14:50 Naše prasiatko
14:50 Naše prasiatko
14:55 MalinyJAMológia
15:15 Chrumka a Čipsík II.
15:25 Bambuľko a Bulienka III.
15:35 Angličanina
15:50 Mestská farma Lellobee
15:55 Máša a medveď V.
16:05 Caillouve nové dobrodružstvá V.
16:20 Moe a jeho šou I.
16:30 Ovečka Shaun I.
16:45 Lloyd a muchy
17:00 100%-ný vlk: Magická kniha II.
17:30 Knihy od Stonožky
17:40 Idefix
17:55 Labková patrola III.
18:25 Mia a čarovné ihrisko I.
18:30 Mestská farma Lellobee
18:35 Sonic Boom 2
18:50 Plamienok a štvorkolky I.
19:20 Deti z farmy
19:30 Zvierací ochrancovia
19:50 Ruby z dúhy I.
20:05 Strážcovia Trstinového mora
20:10 Zvieratká
20:30 Mechamato
20:55 Chrumka a Čipsík II.
21:10 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
21:40 Volám sa Caillou V. ST
22:05 Strážca vesmíru Roger
22:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:45 Viking Vicky
23:00 Kúzlovanie
23:15 Ruby z dúhy I.
23:30 Tom Gates
23:45 Malí fidlikanti
00:00 Okido III.
00:15 Zabi nudu!
00:20 Zabi nudu!
00:35 Knihy od Stonožky
00:45 Fidlivareška
01:05 MalinyJAMológia
01:20 Zabi nudu!
01:25 Zabi nudu!
01:35 Knihy od Stonožky
01:45 Kikirikí
01:50 Kikirikí
01:55 Sníček
02:10 Sníček
02:20 Knihy od Stonožky
02:30 Rapotáčik
02:40 Kúzlovanie
02:50 Naše prasiatko
02:55 Máša a medveď V.
03:05 Sníček
03:20 Sníček
03:30 Rapotáčik
03:40 Knihy od Stonožky
03:50 Tom Gates
04:05 Volám sa Caillou V. ST
04:30 Fíha tralala
04:40 Malí fidlikanti
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
06:05 Detektiv z kuchyně: Smrt al dente
07:45 Uuups! Noe zdrhnul…
11:05 Vrásky z lásky
13:05 Nouzový let
15:15 Sestry v sedle
16:55 Tanec s láskou
18:35 Pes ro(c)ku
20:15 Cesta do Ameriky 2
22:10 Obsluhoval jsem anglického krále
00:05 Pařba v Pattayi
01:40 Voyagers - Vesmírná mise
03:20 Když láska klepe na dveře
04:45 Upír junior
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:40 Krimi
08:30 Šport
09:00 Ráno naživo s JOJ 24
10:00 Ráno naživo s JOJ 24
11:00 Ráno naživo s JOJ 24
11:30 Štúdio JOJ 24
13:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
14:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
15:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
16:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
16:30 Štúdio JOJ 24
17:00 Udalosti o 17:00
18:00 Analýzy 24
19:00 Krimi
20:10 Analýzy 24
21:10 Krimi
21:40 Štúdio JOJ 24
22:00 Udalosti o 22:00
22:30 JOJ Zdravie
00:50 Krimi
01:15 Analýzy 24
02:00 Tlačové konferencie
03:00 24 podcast
04:00 Štúdio JOJ 24
04:20 Analýzy 24