05:25 Panelák
06:15 Súdna sieň
06:45 Súdna sieň
07:30 ZOO
10:10 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
13:50 Panelák
15:55 Najlepšie svetové videá V.
17:00 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
17:55 Súdna sieň
18:45 Súdna sieň
19:25 TIPOS INFO
19:30 ŽREBOVANIE
20:05 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:10 Liga výnimočných
22:30 Philomena
01:35 Najlepšie svetové videá V.
04:15 KINOSÁLA
05:10 Panelák
06:35 MacGyver
07:55 Panelák
09:20 Policajt z L.A.
10:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
11:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
11:45 MacGyver
12:50 Komisár Rex XIV.
14:00 Policajt z L.A.
15:00 Dr. House VI.
18:00 Kosti IV.
19:00 Kosti IV.
20:10 Dr. House VI.
22:55 ŽREBOVANIE
23:00 TIPOS INFO
23:05 Kráľovná juhu II.
00:05 Plastický chirurg z Beverly Hills V.
02:05 Súdna sieň
02:35 Komisár Rex XIV.
03:25 Hawaii 5.0 VI.
04:05 Plastický chirurg z Beverly Hills V.
05:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:20 Sam a Max
05:40 Príšerky zo skúmavky
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy
06:40 Zubor Pompík
06:50 Máša a medveď II.
07:00 Rapotáčik
07:10 Agi Bagi
07:25 Malý medvedík
07:50 Altair v Hviezdnom kráľovstve
08:00 Wilf - čarodejnícky pes
08:20 Požiarnik Sam IX.
08:30 Oskar v balóne
08:45 Máša a medveď III.
09:00 Rybičky Flip a Flap
09:05 Sníček
09:25 Krtko
09:30 Zubor Pompík
09:40 Ovečka Shaun II.
09:50 ZáchranáRik II.
09:55 Strážca vesmíru Roger
10:10 Jahôdka a jej kamaráti I.
10:35 Agi Bagi
10:50 Zabi nudu! II.
10:55 Ovečka Shaun II.
11:05 Fix a Foxi
11:35 Príbehy dvoch myší II.
12:00 Albert spoznáva svet
12:10 Oskar v balóne
12:30 Tom a Keri
12:40 Albert pozná prírodu najlepšie
13:10 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:20 Krtko
13:55 Policajná hliadka
14:20 Robošváb II.
14:45 Sherm a jeho mikróby
15:00 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:20 Sam a Max
15:40 Lovci drakov
16:05 Malý Elvis a priatelia
16:35 Príšerky zo skúmavky
16:50 Pat a Mat
17:00 Myšiak Anatole
17:25 Krtko
17:35 Bob staviteľ XIV.
17:45 ZáchranáRik II.
17:55 Ferdo Mravec
18:20 Rapotáčik 2
18:30 Máša a medveď III.
18:40 Požiarnik Sam IX.
18:55 Jahôdka a jej kamaráti I.
19:20 Strážca vesmíru Roger
19:40 Sníček
20:00 Príbehy dvoch myší II.
20:25 Robošváb II.
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:20 ZáchranáRik II.
21:30 Sam a Max
21:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:15 Agi Bagi
22:30 Zabi nudu! II.
22:35 Ovečka Shaun II.
22:45 Fix a Foxi
23:10 Príbehy dvoch myší II.
23:35 Myšiak Anatole
00:00 Krtko
00:05 Bob staviteľ XIV.
00:20 ZáchranáRik II.
00:25 Ferdo Mravec
00:50 Rapotáčik 2
01:00 Máša a medveď III.
01:10 Požiarnik Sam IX.
01:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
01:45 Strážca vesmíru Roger
02:00 Sníček
02:15 Albert spoznáva svet
02:30 Oskar v balóne
02:40 Tom a Keri
02:50 Albert pozná prírodu najlepšie
03:15 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
03:30 Krtko
04:00 Policajná hliadka
04:25 Robošváb II.
04:50 Sherm a jeho mikróby
06:50 Jobs
09:05 Hudba ticha
11:10 Skoro dospělá
14:35 Detektív z Hongkongu
18:10 Albert Nobbs
20:15 Švadlena
00:05 Sabotáž
01:50 Gunman: Muž na odstřel
04:25 Bláznivé námluvy