Svet zázrakov sa vracia: Dnes búrame kúpeľňové mýty!

Nenechajte si ujsť vašu obľúbenú šou!

Svet zázrakov, vaša obľúbená relácia zo sveta zaujímavých informácii, je späť. Stretávať sa s ňou budete pravidelne každú nedeľu o 11:40 na PLUSke. Vracia sa aj so známym moderátorom Dáriusom Haraksinom a s celkom novými témami. Hneď v prvej epizóde sa budeme zaoberať nasledovnými problémami:

Kávovary                  

Mal by byť ľahko ovládateľný a stlačením tlačidla pripraviť chutnú kávu: perfektný kávovar pre domácnosť. Kávovary na kapsule za posledné roky ovládli náš trh. Podobné prístroje začínajú vyrábať už aj výrobcovia klasických kávovarov s filtrami. Ako sa jednotlivé kávovary odlišujú a ktorý pripraví tú najlepšiu kávu? V jednej z mníchovských kaviarní nájdeme odpovede na tieto otázky a otestujeme čo dokážu jednotlivé kávovary.

Kúpeľňové mýty

Denne trávime v kúpeľmi v priemere 26 minút, počas života sa v nej zdržujeme celé dva roky. Povieme vám prečo sa sprchový záves ťahá k telu ako popínavá rastlina, keď pustíme kohútik s vodou, aký osoh majú zvráskavené prsty a akými domácimi prostriedkami možno ochrániť zrkadlo pred zarosením

Výrobcovia pušiek

Výrobcovia pušiek spájajú najvyššie umenie s enormným know-how. Lovecká puška, vzduchovka, flinta, pištoľ – zhotovenie ručných strelných zbraní je skutočným umením – vyrábajú sa tradičným spôsobom alebo počítačom riadených strojov. Nazrieme výrobcovi pušiek ponad flintu a budeme ho sprevádzať krokmi výroby vzácneho, ručne vyrobeného unikátu. 

Svet zázrakov dnes o 11:40 na PLUSke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.