Chcete jazdiť na tanku? My vieme, kde sa to naučíte!

Pozývame vás do špeciálnej autoškoly.

Nylonové pančušky

Nájdeme ich v rôznych farbách a tvaroch, so vzorom, či bez neho, od extravagantných, až po elegantné. Nylonové pančušky sa už dlhé desaťročia tešia veľkej obľube. Porota dnes zhodnotí na nohách a zadku dvoch modeliek normálne silonky a silonky s push-up efektom. Špeciálne pre mužskú časť poroty to bude náročná úloha. Dáme všetkým pančuchám riadne zabrať. U jedného výrobcu pančušiek z Nemecka sa pozrieme aj to, ako tento priesvitný kúsok oblečenia vzniká.

Autoškola na tanky  

Zelený kolos / tank/ môže niekoho aj vydesiť, uvidíme model Leopard 2 A6. Je to jeden z najsilnejších tankov, z celého tankového práporu. Je vybavený najmodernejšou technikou, aj pri plnej rýchlosti je schopný trafiť 2 až 3 kilometre vzdialený cieľ. Náboj opúšťa hlaveň pri rýchlosti 2.000 metrov za sekundu. Leopard 2 A6 je aj veľmi pohyblivý, disponuje výkonom 1.500 konských síl. Ten, kto ich chce skrotiť, musí najprv absolvovať kurz vo vojenskej autoškole. Da Vinci svet zázrakov bol pri tom.

Vedeli ste že...

Vedci z Bonnskej Univerzity prišli na to, že lieky na zlepšenie potencie majú schopnosť likvidovať nadbytočný tuk nahromadený na našom páse. Z istej štúdie na Univerzite v Chicagu vyplýva, že nutkanie byť neustále online alebo surfovať na sociálnych sieťach je u mladých väčšie ako chuť na sex. Americkí vedci z Yaleskej univerzity zistili, že práve fruktóza má za následok vyvolávanie hladu. Po konzumácii ovocného cukru chuťové centrum v našom mozgu naďalej zostáva aktívne – a teda k pocitu nasýtenia nedochádza. Na účel stabilnejších domových stien v oblastiach  s výskytom zemetrasení, vyvinula nemecká firma spolu s inštitútom Karlsruhe pre technológiu tapety odolné proti zemetraseniu. Vedci sa domnievajú, že umelé sladidlá  ako napríklad aspartám majú negatívne účinky na našu náladu a dopomáhajú nám k depresii. Belgickí vedci zas prišli na to, že džoging vo veľkomeste nášmu mozgu neprospieva. 

Svet zázrakov dnes o 12:25 na PLUSke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.