Walking Dead - season 5

Vypočuli sme žiadosti divákov: Walking Dead sa vracia na PLUS, premiérové časti už dnes večer!

Po odvysielaní aj online v archíve.

Walking Dead sa vracia na obrazovky PLUSky s novými epizódami, konkrétne už dnes o 22:30 s premiérovou časťou piatej série a po odvysielaní ju nájdete aj u nás na webe v archíve – sedem dní zadarmo!

Vrátia sa vaše obľúbené postavy a pribudnú aj nejaké nové, ktoré poriadne zamiešajú dejom seriálu, napríklad otec Gabriel Stokes. Šerif Rick zaviedol svoju skupinu do Terminusu, kde hľadali útočisko, no ako sa ukáže, namiesto pomoci ich tam čaká ďalšie nebezpečenstvo, pretože ho osídlila kanibalistická skupina. Ďalšia časť našich starých známych zasa cestuje do Washingtonu s nádejou, že ich tam čaká liek na vírus, ktorý ničí ľudstvo.

Čo všetko nás čaká už dnes večer v prvej epizóde?

Rickovi ľudia doputovali do mesta Terminus, ktoré je na mapách a tabuliach označované ako posledné miesto záchrany a spásy pre všetkých, čo prežili zombie apokalypsu. Privítali ich spočiatku prívetiví obyvatelia. Návštevníci však pocítia vo vzduchu niečo zvláštne a znepokojivé. Za prívetivosťou totiž skrývajú desivé tajomstvo v podobe kanibalizmu...

Nové útočisko už čoskoro začína odhaľovať svoju pravú  tvár a Rickovi ľudia sa znova ocitnú v pasci. Uväznení v nákladnom železničnom vagóne hľadajú zbrane a prostriedky, ktorými by sa ubránili pred tamojšími kanibalmi. Carol a Tyreese s malou Judith sú práve pred bránami Terminusu, keď začujú streľbu. Podniknú riskantnú akciu, aby svojich blízkych vyslobodili z kanibalskej pasce. Podarí sa im to?

Sledujte Walking Dead dnes o 22:30 na PLUS!