Akty X sa vracajú už o dva týždne: Na PLUSke iba dva dni po premiére v Amerike!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Už v roku 1993, kedy sa seriál Akty X dostal prvýkrát na televízne obrazovky, sa stal fenoménom. Vo vysielaní vydržal celých deväť sérii, čo je už úctyhodná doba. V prepočte na časti to znamená spolu 202 epizód. Medzitým sa dočkal aj dvoch filmových spracovaní, ktoré sa dostali do kín. Najprv ešte počas vysielania v roku 1998 a druhýkrát v roku 2008, šesť rokov po skončení seriálu v roku 2002. Tento rok v januári sa vracia v novej podobe – vo forme minisérie, ktorá sa celkovo dočká šiestich časti. V amerike štartujú v nedeľu 24. januára a krátko na to ich uvidíte aj u nás na Slovensku.

Akty X Scully

Zdroj: joj.sk

Televízia PLUS bude vysielať premiérovú epizódu minisérie Aktov X v stredu 27. januára o 20:35, iba dva dni po americkej premiére. Potešíme vás dvojnásobne, pretože seriál bude nielen expresne vysielaný u nás, ale dočká sa aj slovenského dabingu.

Akty X Mulder

Zdroj: joj.sk

Fanúšikovia seriálu majú od návratu veľké očakávania, pretože na nových epizódach pracuje pôvodný tvorca šou, scenárista a režisér Chris Carter. David DuchovnyGillian Anderson, predstavitelia agentov Muldera a Scullyovej, sú už asi samozrejmosťou. Témy seriálu  výrazne ovplyvnia súčasné spoločenské problémy ako otázka súkromia a virtuálneho špehovania v modernej dobe.

Sledujte Akty X na PLUSke od stredy 27. januára o 20:35 iba 2 dni po americkej premiére!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka