Filter programov:
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:05 Dvojičky ST
05:55 Tajný život v ZOO II.
07:15 Veľké upratovanie V.
08:25 Na chalupe
13:10 Hříchy pro pátera Knoxe
14:40 Hodíme sa k sebe, miláčik?
16:55 Cez palubu
19:30 Profesionáli AD ST
20:30 Železné srdce
23:30 ... a rána sú tu tiché
01:55 Neveriaci
03:35 Vojna aukcií
04:00 Veľké vlakové putovanie po Európe VII.
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:00 Inkognito
07:00 Krimi
08:10 Naši V. ST
08:50 Labková patrola VI.
09:10 Leví kráľ
11:15 Vtedy na východe
13:35 V utajení
16:45 Na chalupe ST
19:00 Krimi
20:20 Šport
20:40 Iveta
21:30 3Bobule
23:40 Palm Springs
01:30 Top Star
03:00 Na chalupe ST
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:00 Policajti v akcii AD ST
05:45 Súdna sieň ST
06:15 Súdna sieň ST
07:05 Vraždy v Midsomeri XXIII.
09:30 Súkromné očko IV.
10:50 Súkromné očko IV.
12:05 9-1-1 III.
13:05 9-1-1 III.
14:00 Svokra na zabitie
16:00 CSI: Vegas II.
17:00 CSI: Vegas II.
18:00 Klamári II.
19:00 Klamári II.
20:10 Zelenáč III.
21:00 Zelenáč III.
21:55 Myšlienky vraha XI.
22:55 Myšlienky vraha XI.
23:50 Svokra na zabitie
01:25 Záhada Hory mŕtvych
03:00 Myšlienky vraha XI.
03:40 Myšlienky vraha XI.
04:20 Policajti v akcii AD ST
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:20 FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
06:30 Športové lezenie
07:45 Hokej - Reprezentácia
10:20 Futbal - 2. liga
12:25 Basketbal - Liga Endesa
14:20 Atletika - Gold Continental Tour
17:20 Hokej - SHL
19:50 Futbal - 2. liga
22:35 FIS Svetový pohár slalom ženy
23:35 FIS Svetový pohár slalom ženy
01:20 FIS Skoky na lyžiach
02:50 Dokument
03:55 FIS Svetový pohár freestyle
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:05 Pat a Mat
05:10 Pat a Mat
05:25 Ekofaktor
05:40 Strašidielka
05:45 Viking Vicky
06:00 Ronja, lúpežníkova dcéra
06:25 Tom Gates II.
06:50 Lloyd a muchy
07:05 Mechamato
07:30 Sníček a Dúhalka
07:45 Zvieratká
08:00 Zoopark
08:15 Fíha tralala
08:25 Hanička a Murko pre najmenších
08:35 Odbodkovia I.
08:50 Jojko oslávencom
08:50 Jojko oslávencom
08:55 Jojko oslávencom
09:00 Angličanina
09:15 Strašidielka
09:25 Plamienok a štvorkolky I.
09:50 Knihy od stonožky
10:00 Mia a čarovné ihrisko I.
10:10 Mestská farma Lellobee
10:10 Mestská farma Lellobee
10:20 Digley a Dazey
10:20 Digley a Dazey
10:25 Naše prasiatko
10:25 Naše prasiatko
10:35 Labková patrola I.
11:00 Strašidielka
11:05 Idefix
11:20 Moe a jeho šou I.
11:35 Babička, rozprávaj!
11:50 Zvierací ochrancovia
12:05 Rybičky Flip a Flap II.
12:15 Barbapapa II.
12:25 Máša a medveď V.
12:35 SpongeBob v nohaviciach IX.
13:00 Deti z farmy
13:15 Bambuľko a Bulienka I.
13:25 Hanička a Murko pre najmenších
13:35 Ekofaktor
13:50 Volám sa Caillou V. ST
14:15 Fíha tralala
14:25 Zvierací ochrancovia
14:45 Bambuľko a Bulienka I.
14:55 MalinyJAMológia
15:10 Strašidielka
15:20 Ovečka Shaun IV.
15:30 Strážcovia Trstinového mora
15:45 Angličanina
16:05 Idefix
16:20 Moe a jeho šou I.
16:35 Mechamato
17:00 Knihy od stonožky
17:15 Zvieratká
17:30 Strašidielka
17:40 Babička, rozprávaj!
17:55 Labková patrola I.
18:25 Mestská farma Lellobee
18:25 Mestská farma Lellobee
18:30 Tajomstvá Medovej doliny
18:45 Jojko oslávencom
18:45 Jojko oslávencom
18:50 Jojko oslávencom
19:00 Zoopark
19:20 Plamienok a štvorkolky I.
19:50 SpongeBob v nohaviciach IX.
20:15 Mechamato
20:45 Chrumka a Čipsík I.
21:00 Volám sa Caillou V. ST
21:30 Strážca vesmíru Roger
21:45 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:10 Viking Vicky
22:25 Kúzlovanie
22:35 Rev a motoroví miláčikovia I.
23:00 Tom Gates II.
23:15 Malí fidlikanti
23:30 Knihy od stonožky
23:40 Zabi nudu!
23:45 Zabi nudu!
23:55 Fidlivareška
00:15 MalinyJAMológia
00:35 Zabi nudu!
00:40 Zabi nudu!
00:50 Knihy od stonožky
01:00 Kikirikí
01:05 Kikirikí
01:10 Sníček
01:20 Sníček
01:35 Kúzlovanie
01:50 Rapotáčik 3
02:00 Digley a Dazey
02:05 Naše prasiatko
02:10 Kúzlovanie
02:20 Jojo, to vážne?!
02:35 Sníček
02:45 Sníček
03:00 Hanička a Murko pre najmenších
03:10 Knihy od stonožky
03:20 Tom Gates II.
03:35 Volám sa Caillou V. ST
04:00 Fíha tralala
04:10 Malí fidlikanti
04:30 Sníček a Dúhalka
04:45 Fidlivareška
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
06:45 Pes ro(c)ku
08:25 Tohle je konec
09:55 Jako delfín
11:40 Vánoce na zámku
13:20 Po stopách Marsupilamiho
15:20 Slon a motýl
16:55 Podivuhodná dobrodružství vlčího chlapce
18:35 Průvodce pro nezadané
20:15 Bandita
22:25 Aféra Olivera Twista
23:55 Všechno, všude, najednou
02:15 Tulák
03:50 Polina a její magické dobrodružství
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:30 Rozhovory 24
06:00 24 Podcast
06:45 Krimi
07:55 JOJ Zdravie
08:45 Šport
09:00 Noviny
09:30 24 minút
10:00 Štúdio JOJ 24
11:00 Ráno naživo s JOJ 24
11:30 Svet 24
12:00 Noviny
12:30 Regióny 24
13:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
14:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
15:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
16:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
16:10 24 podcast
17:00 Udalosti o 17:00
18:00 Spektrum 24
19:00 Krimi
20:10 Regióny 24
20:40 Svet 24
21:10 Krimi
21:40 Rozhovory 24
22:00 Udalosti o 22:00
22:30 24 podcast
00:50 Krimi
01:15 24 minút
01:40 JOJ History
02:00 Tlačové konferencie
03:00 24 podcast
04:00 Štúdio JOJ 24
04:20 Spektrum 24