• 06:05 Život na zámku
  • 07:00 Moderné veštenie
  • 08:00 Apači
  • 09:50 Big Ben
  • 11:45 Sanitka
  • 13:05 Nebezpečné vody
  • 15:00 Pozvánka pre pištolníka
  • 17:10 PREMIÉRA: Sloboda za každú cenu
  • 20:00 Moderná rodina - PREMIÉRA
  • 20:30 Ground Zero: Koniec sveta
  • 22:15 Ruská mafia
  • 00:20 Smrteľná zrada
  • 01:50 Incest
  • 03:20 Nevyslovená pravda
  • 04:50 Zákon gangu
  • 05:30 Črepiny PLUS

Archív vaše najobľúbenejšie

  • 06:05Zaslúžené víťazstvo
  • 07:40Tučniaky z Madagaskaru
  • 08:25Mačky a psy 2: Pomsta Kitty Galore (HD)
  • 09:55Bláznivý Jimov život VII.
  • 10:45Stormbreaker
  • 12:20Pirát Čierna brada
  • 15:35Firewall
  • 17:35Zámena manželiek
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 19:55ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 20:05POČASIE
  • 20:20Transformers
  • 23:05Zabijak
  • 00:45Smrtonosná zbraň
  • 02:35Firewall
  • 05:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 06:00Teleráno
  • 07:25Skrytá vášeň
  • 08:10Úbohá Nasťa
  • 09:00Veštiareň
  • 10:00Eva
  • 12:05Sabrina - mladá čarodejnica III.
  • 13:00Veronika Marsová III.
  • 14:00Ohnivá púšť
  • 15:55Poisťovňa šťastia IV.
  • 17:00Skrytá vášeň
  • 17:55Príbehy o láske: Splnený sen
  • 20:00Zápisník jednej lásky
  • 22:25Chcem naspäť svoje deti
  • 00:30Hriechy minulosti
  • 02:00Zápisník jednej lásky
  • 03:55Smiechoty
  • 04:20Bzzz!!!
  • 04:45SEDEM s r.o.
  • 05:40Skrytá vášeň
  • 06:45Anderov rebrinák
  • 07:40Walker, texaský ranger VI.
  • 08:25A tento poznáte?
  • 08:40Zem Apačov
  • 10:00Zoolander
  • 11:30Liga výnimočných - NOVÝ SERIÁL
  • 13:05Ľadovo ostrí
  • 14:50Sliediči
  • 16:35Lasko: Päsť Božia
  • 17:15NCIS. Los Angeles II.
  • 18:05Walker, texaský ranger VI.
  • 19:00DUCK DODGERS
  • 19:25TUČNIAKY Z MADAGASKARU
  • 20:10AJ MÚDRY sCHYBÍ
  • 22:05Bony a klid
  • 23:55Sexy výhra
  • 01:30Protiúder
  • 03:00Všetci sú za dverami
  • 03:45Anderov rebrinák
  • 05:05Dereš
  • 06:00Duck Dodgers
  • 06:15Zpravodajství FTV Prima
  • 07:30Tutenstein I: Duchové
  • 07:55Mickeyho klubík I: Doktorka Daisy
  • 08:25Tajemství 2. světové války: Útěk z Colditzu
  • 09:25Prima SVĚT
  • 10:00Zločiny v zahradách III: Španělské prázdniny
  • 11:00Partie
  • 11:45Receptář prima nápadů
  • 12:45To je vražda, napsala: Konečně na svobodě
  • 14:15Soudce Bartoli III
  • 16:05Vraždy v Midsomeru XII: Náměsíčná
  • 18:05Ženy na cestách
  • 18:55Zprávy FTV Prima
  • 19:25Krimi zprávy
  • 19:45Reportéři na vaší straně
  • 20:00VIP zprávy
  • 20:15V dobré společnosti
  • 22:30Baby máma
  • 00:25Myšlenky zločince V: Fanynka až za hrob
  • 01:15Volejte Věštce
  • 03:00Anatomie lži II: Dobrý odhad
  • 03:45Tajemství 2. světové války: Útěk z Colditzu
  • 04:40Nikdo není dokonalý
  • 06:00Zpravodajství FTV Prima
  • 07:10Teleshopping
  • 08:10Vítejte doma IV
  • 09:00Poslední chlap: Zvířecí příkoří
  • 09:25Polda a polda: 3 dolary a 52 centů
  • 10:10Dokonalý podraz II: Akce Ukradená budoucnost
  • 10:55Pevnost Boyard I
  • 11:50Frajeři ze šroťáku: Darren se žení
  • 12:15Chicago: Zákon ulice: Konečné zúčtování
  • 13:10Criss Angel: Extrémní magie speciál IV: Zmizení z vraku auta
  • 14:00Simpsonovi IX: Zázrak na Evergreen Terrace
  • 14:25Simpsonovi IX: Všichni zpívají a tančí
  • 14:50Vítejte doma IV
  • 15:45Americký chopper I
  • 16:40Top Gear VIII
  • 17:40Vetřelci z hlubin
  • 18:30Simpsonovi IX: Bart Světský
  • 18:55Simpsonovi IX: Radost ze sekty
  • 19:30Simpsonovi IX: Ponorkobus
  • 20:00Dinotopie 3: Virus
  • 21:55Lovci lebek: Ústy nemluvňat
  • 22:45Misfits: Zmetci III
  • 23:40Simpsonovi IX: Bart Světský
  • 00:05Lovci lebek: Ústy nemluvňat
  • 00:45Dinotopie 3: Virus
  • 02:15Misfits III
  • 03:05Pevnost Boyard I
  • 07:10Vraždy v Oxfordu IV: Smrt na observatoři
  • 08:40Ezel: Jdi za svým snem
  • 10:25Farmář hledá ženu II: Odjezdy
  • 11:20Sabrina - mladá čarodějnice IV
  • 11:45Za branou: Špína
  • 12:30Perfektní pár: Perfektní zásnuby
  • 13:00Taková moderní rodinka I
  • 13:25Prolhané krásky II: Rande naslepo
  • 14:15Velmi křehké vztahy IV: Pod peřinou
  • 15:25Advokátka Věra
  • 16:50Médium V: Co dělat ve Phoenixu, když člověk nežije
  • 17:40Sabrina - mladá čarodějnice IV
  • 18:00JAG X: Pořádně velká loď
  • 19:00TOP STAR magazín
  • 20:00Za bílého dne
  • 22:00Dobrá manželka I: Nevinný v cele smrti
  • 22:55Tráva II: Potřebujeme tajnou místnost
  • 23:30Prolhané krásky II: Rande naslepo
  • 00:15Weeds II: Crush Girl Love Panic
  • 00:45Médium V: Co dělat ve Phoenixu, když člověk nežije
  • 01:30JAG X: Pořádně velká loď
  • 02:10Velmi křehké vztahy IV: Pod peřinou
  • 03:05Ezel: Jdi za svým snem
  • 06:05Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka.
  • 06:15Batman vítězí IV
  • 06:40Monsuno
  • 07:05Želvy Ninja VI
  • 07:30Hannah Montana
  • 08:30Víkend: Zima s prasetem
  • 09:15Druhá nebo první
  • 11:35Chlapci a chlapi: Tak přísaháme
  • 12:50Dave
  • 15:00Smích se lepí na paty
  • 17:00Odpolední Televizní noviny
  • 17:30Moje krásná čarodějka
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:20Rafťáci
  • 22:15Střepiny
  • 22:55Podezření
  • 01:15Novashopping
  • 01:20Kriminálka Las Vegas X: Ztracené dívky
  • 02:00Volejte Novu
  • 02:30DO-RE-MI
  • 03:45Smích se lepí na paty
  • 05:20Novashopping
  • 05:59Snídaně s Novou
  • 07:00Svět Nova Cinema
  • 07:30Teleshopping
  • 08:10Causa Králík
  • 09:35Děti na zakázku
  • 10:50Teleshopping
  • 11:05Slavnosti sněženek
  • 12:30Pomáda
  • 14:25Četník a četnice
  • 16:25Úhel pohledu
  • 18:10Sue Thomas: Agentka FBI II
  • 20:00Cry Wolf
  • 22:00Kill Bill
  • 00:05Perníkový táta III
  • 00:55Teleshopping
  • 01:00Kill Bill
  • 08:00Teleshop
  • 09:00Sport Expres
  • 09:10FA Cup
  • 11:00Sport Expres
  • 11:10America's Cup Magazine
  • 11:55Teleshop
  • 12:00European Poker Tour - Season 8
  • 13:00Sport Expres
  • 13:10Teleshop
  • 13:15Barca TV
  • 14:55Nymburk-Triumph Ljubertsy
  • 17:00Sport Expres
  • 17:10Teleshop
  • 17:30Magazín NBA Action
  • 18:00Lukáš Konečný-Zaurbek Bajsangurov
  • 19:05Toronto-L.A. Lakers
  • 21:30World of Free Sports
  • 22:00Golfing World
  • 22:30America's Cup Magazine
  • 23:00Sport Expres
  • 23:10FA Cup
  • 00:45Teleshop
  • 01:00Videotext
  • 07:30Teleshopping
  • 08:00Auto-mag
  • 08:35Sportovní spoty
  • 09:00World of Freesports
  • 09:35Lidský terč
  • 10:20Zapomenuti
  • 11:05Tuningové války
  • 11:55Teleshopping
  • 12:05Pobuda
  • 13:50Hank
  • 14:15Hranice nemožného II
  • 15:55Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli.
  • 16:10Teleshopping
  • 16:20Dvojníci
  • 18:15Zpátky z divočiny: Aljaška
  • 19:05Akta Z II
  • 19:35Sportovní spoty
  • 20:05Kriminálka New York VI
  • 20:50Následky otřesu: Zemětřesení v New Yorku
  • 22:20Anakonda. Krvavá cesta
  • 23:55K. O. Night Show
  • 00:55K. O. Night Show
  • 09:00Teleshopping
  • 09:35Méďa Béďa
  • 09:50Taz - mania III
  • 10:10Tajemství Sylvestra a Tweetyho: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka.
  • 10:30Scooby-Doo
  • 10:55Český bodygard
  • 11:45Teleshopping
  • 11:50To nevymyslíš: Neobyčejné příběhy obyčejných lidí. Pořadem provází Miroslav Vladyka
  • 12:45S tebou je mi líp
  • 13:30Studentka ro(c)ku
  • 15:10Teleshopping
  • 15:15Krok za krokem II
  • 15:40Mike a Molly II: Veterán
  • 16:00Zpátky do školy II: Psychologie odchodu
  • 16:25To nevymyslíš: Neobyčejné příběhy obyčejných lidí. Pořadem provází Miroslav Vladyka
  • 17:20S tebou je mi líp
  • 18:05Krok za krokem II
  • 18:30Méďa Béďa
  • 18:45Taz - mania III
  • 19:10Tajemství Sylvestra a Tweetyho: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka.
  • 19:30Scooby-Doo
  • 20:00Mike a Molly II: Victoria odchází
  • 20:20Zpátky do školy II: Základy raketové vědy
  • 20:40Grand restaurant pana Septima
  • 22:15Mr. GS
  • 22:40Český bodygard
  • 23:30Mr. GS
  • 23:30Mr. GS
  • 23:30Mr. GS
  • 06:30Autosalón
  • 06:55Škaredé káčatko: Vianočná poviedka
  • 07:20Garfield II.: Ukradnutý domov
  • 07:35Bola raz jedna planéta: Spravodlivý obchod
  • 08:00Maškrtníček
  • 08:25Farebný bazár: Sudcova múdrosť
  • 08:50S Jakubom na rybách
  • 09:15Púšťou a pralesom
  • 10:05Planéta Zem zhora II.: Lesy a ľudia 1. časť
  • 11:00Slovensko v obrazoch
  • 11:25Svet v obrazoch
  • 11:55O 5 minút 12
  • 13:00Rosemary a Thymeová
  • 13:50Rosemary a Thymeová
  • 14:40Film pre pamätníkov - profil J. Lacko: Šťastie príde v nedeľu
  • 16:05Pošta pre teba
  • 17:05Kráľ vinár: Čas zberu
  • 17:50Hlavne, že sa máme radi...
  • 18:15Tajomstvo mojej kuchyne
  • 19:00Správy RTVS
  • 19:45Počasie
  • 19:50Góly - body - sekundy
  • 20:10Salón sestier Fontanových
  • 22:00Salón sestier Fontanových
  • 23:45Góly - body - sekundy
  • 23:55Rosemary a Thymeová
  • 00:45Rosemary a Thymeová
  • 01:35Salón sestier Fontanových
  • 05:10Planéta Zem zhora II.: Lesy a ľudia 1. časť
  • 05:55Dámsky klub "N"
  • 07:30Extrémne v horách
  • 08:00Živá panoráma
  • 08:30Kapura
  • 09:10Farmárska revue
  • 09:35Test magazín: Televízory
  • 09:45Encyklopédia slovenských obcí: Ábelová
  • 10:00Ekumenická bohoslužba
  • 11:50Turandot
  • 12:50Stratený svet komunizmu: Kráľovstvo zabudnutia (Československo)
  • 13:45On air
  • 14:05Orientácie
  • 14:30Slovo
  • 14:45Môj život - Lúčnica
  • 16:15Anjeli strážni: Anjeli strážni Andreja Šebana
  • 16:45Família: Família - Americký sen
  • 17:15Dirigent
  • 18:30Večerníček: Pa a Pi
  • 18:40Táraninky: Nebo a peklo
  • 18:50(Ne)celebrity: Alžbeta Verešpejová
  • 19:00Správy RTVS "N"
  • 19:40ArtSpektrum
  • 19:50Počasie
  • 20:00Dokumentárny klub: Zabudnuté transporty
  • 21:30Odpískané
  • 21:55Pozvánka do divadla: Barbari
  • 00:05Umenie 2013: Divadlo a tanec
  • 00:30Fotografi: IGOR GROSSMAN
  • 01:00Správy RTVS "N"
  • 01:40Slovo
  • 06:00Zajímavosti z regionů
  • 06:25Pohádky z lipových špalíčků
  • 06:30Babar: Dárek
  • 06:55Trojčátka: O Jeníčkovi a Mařence
  • 07:20Dobrodružství Shirley Holmesové II: Případ ztracených kuliček
  • 07:50Studio Kamarád
  • 09:20Na cestě po Madridu
  • 09:45Kalendárium
  • 10:00Toulavá kamera
  • 10:30Objektiv
  • 11:05Život na zámku: Stěhování
  • 12:00Otázky Václava Moravce
  • 13:00Zprávy
  • 13:05O sirotkovi z Radhoště
  • 14:20Dopis psaný španělsky
  • 15:25Akce Bororo
  • 17:00Rozpaky kuchaře Svatopluka: Svíčková
  • 18:00Příběhy slavných - Josef Vinklář
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:45Branky, body, vteřiny
  • 19:57Losování Sportky a Šance
  • 20:00Případ pro rybáře
  • 21:20168 hodin
  • 21:50Losování Šťastných 10 a Šance milion
  • 21:55Jedna ruka netleská
  • 23:40Komisař Moulin
  • 01:05Copak bych vám lhal?
  • 01:35Manéž Bolka Polívky
  • 02:55Rekordy a kuriozity
  • 03:05Někdo schází u stolu
  • 04:45Zjasnělá noc
  • 05:59Studio 6
  • 06:00Putování za vínem: Francie - Languedoc a Roussillon
  • 06:30Příběhy starožitností aneb Víte co máte?
  • 07:30Ještě jsem tady - Helena
  • 08:00Československý filmový týdeník 1963
  • 08:15Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech
  • 08:35Mýty a fakta historie: Leptis Magna
  • 09:30Bitva o Británii - ozvěny roku 1940
  • 10:30První monstra
  • 11:15Kalamita aneb Srdečný pozdrav od
  • 11:45Chcete mě?
  • 12:00Nevím nic, ale řeknu všechno
  • 13:20Život biologa a zoologa Zdeňka
  • 13:35Království divočiny: Malpy hnědé
  • 14:00Sváteční slovo adventistického kazatele Víta Vursta
  • 14:05Křesťanský magazín
  • 14:30Uchem jehly
  • 14:55Cesty víry: Kolčavovi aneb plánované rodičovství
  • 15:25Vlaky do nenávratna
  • 16:25Budoucnost vody: Vládci vody
  • 17:15Návraty dokumentaristů: Karel Žalud "60"
  • 17:45Byl jednou jeden... vesmír: Vesmírní trosečníci
  • 18:10Bert a Ernie
  • 18:15Ošklivé káčátko a já: Hypnotizér
  • 18:40Dějiny udatného českého národa
  • 18:45Večerníček
  • 18:55Včelka Mája: Létající hlemýždi
  • 19:15Garfieldova show
  • 19:40Jak to chodí u hrochů
  • 19:45Bubáci a hastrmani
  • 20:00Čtyři v tom
  • 20:50Letecké katastrofy: Muž, který přežil svou smrt
  • 21:45Kanadská soda
  • 22:10Zločin
  • 23:10Na plovárně s Pinchasem Zukermanem
  • 23:35Africká princezna
  • 00:50Bláznovství
  • 02:30ČT Live - Buty
  • 03:20Zločin
  • 04:20Všichni se ptají, komu to hrají
  • 05:00Dvě setkání s Věrou Kunderovou, setkání třetí ...s bývalou televizní
  • 05:20Sedm slov Jana Skácela
  • 05:59Dobré ráno
  • 06:00Golfmagazín
  • 06:25Světový pohár v biatlonu 2012/13 Itálie
  • 08:00Panorama
  • 08:30Žijme sportem!
  • 08:50Sám ve vlnách
  • 09:40Čtyřka
  • 09:55BasketManie
  • 10:25Světový pohár v biatlonu 2012/13 Itálie
  • 12:00Panorama
  • 12:35Kouzlo jachtingu
  • 13:00Čtverák 2012
  • 13:25Světový pohár v cyklokrosu 2012/13 Nizozemsko
  • 14:10Světový pohár v biatlonu 2012/13 Itálie
  • 15:50Světový pohár v cyklokrosu 2012/13 Nizozemsko
  • 17:15Basket za zdmi Alcatrazu
  • 17:40Dakarské ozvěny
  • 18:00Buly - hokej živě
  • 21:30MS juniorů v klasickém lyžování 2013 Česko
  • 21:40Tipsport liga 2013
  • 22:10Dakar 2013
  • 22:40Světový pohár v biatlonu 2012/13 Itálie
  • 00:15Světový pohár v biatlonu 2012/13 Itálie
  • 01:50Světový pohár v cyklokrosu 2012/13 Nizozemsko
  • 03:15Světový pohár v cyklokrosu 2012/13 Nizozemsko
  • 04:00Galavečer boxu
  • 05:05Tipsport liga 2013
  • 05:40Čtyřka
  • 06:02Tep 24
  • 06:28Zajímavosti z regionů
  • 07:00Studio 6 Víkend
  • 11:00Zprávy
  • 11:05Hyde Park Civilizace
  • 12:00Otázky Václava Moravce
  • 13:00Zprávy
  • 13:05Otázky Václava Moravce 2. část
  • 14:00Zprávy
  • 14:30Kulturama
  • 15:00Zprávy
  • 15:05Historie.cs
  • 16:00Zprávy v 16
  • 16:30Zprávy
  • 16:32Film 2013
  • 17:00Zprávy
  • 17:30Turbulence
  • 17:45Před 25 lety
  • 17:55Předpověď počasí
  • 18:00Události v regionech - víkend
  • 18:25Retro
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:44Sněhové zpravodajství
  • 19:45Branky, body, vteřiny
  • 20:00Zprávy
  • 20:03Horizont ČT24
  • 20:30Tep 24
  • 21:00Zprávy
  • 21:30Toulavá kamera
  • 22:00Zprávy
  • 22:15Turbulence
  • 22:30168 hodin
  • 23:00Zprávy ve 23
  • 23:30Z metropole
  • 00:00Zprávy
  • 00:10Otázky Václava Moravce
  • 01:10Otázky Václava Moravce 2. část
  • 02:05Zajímavosti z regionů
  • 02:30Zajímavosti z regionů
  • 02:55Před 25 lety
  • 03:05Kultura v regionech
  • 03:30Zajímavosti z regionů
  • 03:55Zajímavosti z regionů
  • 04:20Před 25 lety
  • 04:30Tep 24
  • 04:56Zajímavosti z regionů
  • 05:21Zajímavosti z regionů
  • 05:46Před 25 lety
  • 05:59Studio 6
  • 08:00Správy
  • 08:30Správy
  • 09:00Správy
  • 09:30Šport +
  • 10:00Správy
  • 10:30Správy
  • 10:4024 hodín vo svete
  • 11:00V politike
  • 12:00Žurnál
  • 12:30Portrét
  • 13:00Správy
  • 13:30Showbiz
  • 14:00Správy
  • 14:3013 komnata
  • 15:00Správy/Štúdio TA3
  • 15:30Týždeň vo filme
  • 16:00Žurnál
  • 16:30Týždeň v kultúre
  • 17:00Správy
  • 17:30Správy
  • 17:45Svet technológií
  • 18:00Správy
  • 18:10Zdravie
  • 18:30Hlavné správy a šport
  • 19:00Správy
  • 19:30Správy
  • 20:00V politike
  • 21:00Správy
  • 21:30Týždeň
  • 22:00Žurnál
  • 22:30Šport +
  • 23:00Správy
  • 23:1024 hodín vo svete
  • 23:30Žurnál
  • 23:30Žurnál
  • 23:30Žurnál
  • 14:30Biatlon
  • 15:45Fotbal
  • 18:00Tenis
  • 18:30Fotbal
  • 21:00Snooker
  • 00:00Rallye
  • 00:30Tenis
  • 01:00Tenis
  • 03:00Závěr vysílání
  • 06:00Házená
  • 08:00Televizní nákupy
  • 09:00NFL - hrací den
  • 09:30Televizní nákupy
  • 10:30KO TV
  • 11:00Televizní nákupy
  • 12:00Fotbal
  • 14:00Lední hokej
  • 16:30NFL - hrací den
  • 17:00Fotbal
  • 19:00Fotbal
  • 21:00Fotbal
  • 23:00Fotbal
  • 00:45Házená
  • 02:45Házená
  • 04:45Box
  • 06:00Fotbal
  • 08:00KO TV
  • 08:30NFL - hrací den
  • 09:00Házená
  • 10:45Lední hokej
  • 13:30Házená
  • 15:30Házená
  • 17:30Házená
  • 19:30KO TV
  • 20:00NBA, Asociace
  • 20:30NFL - hrací den
  • 21:00NFL
  • 00:30NFL
  • 04:00Fotbal
  • 06:00Fotbal