07:35 Klenot TV
13:10 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles
15:05 Rodičovstvo
17:40 Áno, šéfe! USA
18:40 Áno, šéfe Veľká Británia
20:30 Otec v sukni
23:05 Ostrov pokladov
01:05 Pach krvi 2
06:45 KRIMI
08:15 Sníček
08:25 Zabi nudu!
08:40 Káčerovo
09:05 Káčerovo
09:30 Simpsonovci
09:55 Simpsonovci
10:25 Ninja Factor USA
11:20 Dvanásť do tucta
13:25 Otec v sukni
17:30 NAŠI
18:10 NAŠI
19:00 KRIMI
20:25 ŠPORT
23:40 Dvojitý zásah
02:05 Zakázaná zóna
03:20 KRIMI
04:50 NAŠI
05:30 Súdna sieň
06:20 Milionári v utajení
07:00 Milionári v utajení
08:00 Vraždy v Midsomeri X.
10:20 Utajené tehotenstvá
11:10 Hviezdna zámena manželiek
12:30 KLENOT TV
13:55 Špecialisti na mohutné telá
20:30 X Factor Veľká Británia
22:30 X Factor Veľká Británia
01:05 X Factor UK Špeciál
06:00 Tučniak Pecola
06:30 Príbehy vreckových dráčikov
07:00 Kikirikí
07:05 Maxík
07:30 Agi Bagi
07:45 Badanamu
08:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
08:20 Wilf - čarodejnícky pes
08:30 Príbehy vreckových dráčikov
09:00 Tučniak Pecola
09:30 Kúzelný svet elfov a víl
10:00 Zabi nudu!
10:05 Kúzlovanie
10:15 Agi Bagi
10:30 Badanamu
10:35 Sherm a jeho mikróby
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
11:00 Fix a Foxi
11:30 Príbehy dvoch myší
12:00 Albert pozná prírodu najlepšie
12:50 Neobyčajné príbehy
13:40 Robošváb
14:05 Hovoriaca Kniha kúziel
14:30 Sherm a jeho mikróby
14:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:00 Kúzelný svet elfov a víl
15:25 Sam a Max
15:45 Blasterov svet
16:10 Marvin, stepujúci koník I.
16:30 Hrdinovia z mesta
17:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
17:15 Wilf - čarodejnícky pes
17:30 Hovoriaca Kniha kúziel
17:50 Pat a Mat
18:00 Kikirikí
18:10 Zabi nudu!
18:15 Kúzlovanie
18:30 Agi Bagi
18:40 Badanamu
18:50 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
19:00 Sníček
19:10 Myšiak Anatole
19:35 Fix a Foxi
20:00 Príbehy dvoch myší
20:30 Robošváb
21:00 Sherm a jeho mikróby
21:15 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:30 Sam a Max
00:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
00:10 Wilf - čarodejnícky pes
00:30 Hovoriaca Kniha kúziel
00:50 Kikirikí
01:00 Maxík
01:20 Zabi nudu!
01:30 Kúzlovanie
01:40 Agi Bagi
01:50 Badanamu
02:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
02:10 Sníček
02:20 Myšiak Anatole
02:40 Fix a Foxi
07:00 Let’s Dance All In
09:00 Ten, kdo stojí v koutě
10:45 2 Bobule
12:25 Arthur Newman
14:05 Pinocchio
15:35 Náhradní plán
17:05 Dokonalé štěstí
18:40 Družička v utajení
20:15 Unesená
21:55 96 hodin
23:35 Špionáž
01:20 Parker
03:20 Poslední noc v Římě

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.