05:50 Detektív Extralarge: Vrah z Miami
07:40 Klenot TV
09:25 Simpsonovci
10:35 Láska vo hviezdach
12:40 Peklo v raji
14:30 Doktor Strange
16:10 Megapresuny
17:40 Policajt v Afrike
19:55 Kolabs
20:35 Pod toskánskym slnkom
22:35 Už ani slovo
00:40 Policajt v Afrike
02:50 Výchovný tábor
04:25 Megapresuny
05:30 KRIMI
07:00 Khumba
08:45 Rozprávková jazda
11:30 Paralelné svety
13:45 Útok na Spojené štáty
15:45 Príbehy na dobrú noc
19:00 KRIMI
20:25 ŠPORT
20:35 Wolverine
23:40 Výchovný tábor
01:50 Premature: Prebudím sa včera
05:00 Glee
08:30 Na potulkách svetom
09:30 Svadby neplnoletých
10:40 KLENOT TV
16:50 Stav ohrozenia
18:40 Áno, šéfe! USA
20:45 V.I.P. vraždy
01:10 Titanic: Krv a oceľ
04:10 Na potulkách svetom
04:55 Svadby neplnoletých
06:00 Tučniak Pecola
06:30 Príbehy vreckových dráčikov
07:00 Kikirikí
07:05 Maxík
07:30 Agi Bagi
07:45 Badanamu
08:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
08:20 Wilf - čarodejnícky pes
08:30 Príbehy vreckových dráčikov
09:00 Tučniak Pecola
09:30 Kúzelný svet elfov a víl
10:00 Zabi nudu!
10:05 Kúzlovanie
10:15 Agi Bagi
10:30 Badanamu
10:35 Sherm a jeho mikróby
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
11:00 Fix a Foxi
11:30 Príbehy dvoch myší
12:00 Albert pozná prírodu najlepšie
12:25 Albert pozná prírodu najlepšie
12:50 Legenda o Williamovi Tellovi
13:40 Robošváb
14:05 Hovoriaca Kniha kúziel
14:30 Sherm a jeho mikróby
14:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:00 Kúzelný svet elfov a víl
15:25 Sam a Max
15:45 Blasterov svet
16:10 Neobyčajné príbehy
17:15 Altair v Hviezdnom kráľovstve
17:25 Wilf - čarodejnícky pes
17:40 Hovoriaca Kniha kúziel
18:00 Pat a Mat
18:10 Kikirikí
18:20 Zabi nudu!
18:35 Kúzlovanie
18:45 Agi Bagi
18:55 Badanamu
19:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
19:10 Sníček
19:35 Fix a Foxi
20:00 Príbehy dvoch myší
20:30 Robošváb
21:00 Sherm a jeho mikróby
21:15 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:30 Sam a Max
00:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
00:10 Wilf - čarodejnícky pes
00:30 Hovoriaca Kniha kúziel
00:50 Kikirikí
01:00 Maxík
01:20 Zabi nudu!
01:30 Kúzlovanie
01:40 Agi Bagi
01:50 Badanamu
02:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
02:10 Sníček
02:35 Fix a Foxi
03:00 Albert pozná prírodu najlepšie
03:25 Albert pozná prírodu najlepšie
04:00 Legenda o Williamovi Tellovi
07:20 Maradona
09:00 Iluzionista
10:45 Ostrov pokladů
12:15 Druhá šance
13:55 Soukromé očko
15:20 Jasmíniny slzy
17:00 Nemysli na to
18:40 Ostrov pokladů
20:15 Mafiánovi
22:00 Sejmi prezidenta
23:35 Andělé slunce
01:10 Desatero
02:45 Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie