Kutyil: Definitívny koniec!

Posledným obrazom tretej série sa komediálny seriál definitívne skončil.

Posledná klapka, posledné zábery, herci poslednýkrát na scéne. V ateliéri na bratislavskej Kolibe sa definitívne skončilo s Kutyil-ovaním. Po troch sériách si v komediálnom seriáli Viki Ráková, Andy Kraus, Zuzana Tlučková, Pavol Topoľský, Martin Šalacha a Michaela Szöcsová, Ladislav Potměšil a mnohí iní, zahrali poslednýkrát. „Myslím si, že končíme v najlepšom. Na jednej strane mi je to síce ľúto, ale na druhej strane, je to tak asi lepšie“, povedal Andy Kraus, ktorý bol aj scenáristom a v Kutyilovi si zahral popleteného Lajosa. „Celý štáb bol úžasný. Pracovalo sa mi s nimi dobre a bude mi aj smutno“, prezradila Viki Ráková, známa ako Tunde.

Všetci sa však zhodli, že na pľaci bola vždy príjemná atmosféra. „Veľa sme sa nasmiali, aj keď nie vždy bolo vstávanie s tým spojené príjemné. Ale to som si povedal iba tak v duchu a na natáčanie som sa tešil“, prezradil Martin Šalacha, ktorého diváci spoznali ako Melóna. „Spoznala som príjemných ľudí a verím, že sa s nimi ešte stretne, aj keď Kutyil je už preč“, podotkla zase Michaela Szöcsová, alias Emese.

V ateliéri sa stretávali dve podarené rodinky, ktorých predstavitelia sa poznajú aj zo súkromného života a trávia spolu čas aj na doskách, ktoré znamenajú svet. „Robili sme jednu úžasnú robotu, scenáre boli mimoriadne vtipné a  veľmi ľahko sa mi učili“, skonštatovala na záver posledného natáčacieho dňa Zuzana Tlučková, ktorú sa v seriáli predstavila ako Anabela. „Zišli sme sa fajn kolektív a preto môžem povedať, že táto práca bola doslova zábavou“, doplnil Pavol Topoľský, známy ako  Gusto.

Kamery už odniesli, rekvizitári balia rekvizity, scény sa demontujú. S celým tímom sa prišlo na záver rozlúčiť aj vedenie televízie JOJ a zástupcovia Továrne 5/7/11, ktorá seriál Kutyil vyrábala. „Ďakujeme za nezabudnuteľné zážitky a všetko dobré, čo ste pre nás urobili“, povedal na záver generálny riaditeľ TV JOJ Richard Flimel.