Lil´Phil

Náročný booth camp Lil´Phila: Kričal som, lebo sa málo snažili!

Úspešný tanečník si do finále vybral Branuonea.

„Na booth camp som si pripravil náročnú choreografiu, ktorá bude predovšetkým funky,“  prezradil nám Lil´Phil pred nástupom do tanečnej šou Move Up. Chalani z The Pastels k nemu poslali dvanásť semifinalistov, ktorí nepostúpili z ich gangov priamo do finále a on si z nich mal vybrať jedného, ktorý sa stane jeho zverencom. „Hľadám tanečníka, ktorý tancuje so srdcom. Ktorý to chce zo všetkého najviac, niekoho, kto bude bojovať,“ stanovil si Lil´Phil svoje podmienky.

„Bolo to úžasné, ale veľmi ťažké. Bolo tam viacero tanečníkov, ktorí boli dobrí a nebolo jednoduché vybrať si z nich len jedného. Ale bol tam jeden, ktorý to celé zabil. A to bol Branuone, preto som si ho vybral,“ hodnotí Lil´Phil priebeh svojho booth campu tesne potom, ako si za svojho zverenca vybral Branuonea.

Lil´Phil bol vo svojom výbere mimoriadne náročný, dokonca na našich tanečníkov začal kričať: „Musel som zvýšiť hlas, lebo som mal pocit, že niektorí sa tam nesnažia dosť. Bola to veľká vec, bola to ich posledná príležitosť a oni sa mali predviesť.“ Vo výbere mal viacerých favoritov a niektorí ho počas booth campu sklamali: „Medzi mojich favoritov patrila Bibi, Lussi a Zuzka Hanusová.“

Veľké finále Move Up uvidíte už zajtra o 20:30 na PLUS!