Zmenia svoju profesiu? Z profi barberov sa odrazu stali šikovní cukrári!

Dnes uvidíte, ako nový bratislavský barbershop Laky Royal myslí skutočne na zákazníkov a vie im priniesť aj ďalšiu pridanú hodnotu, aká v slovenských barbershopoch nemá konkurenciu. Chalani totiž pre zákazníkov napečú chutné koláče. Kto však bude najlepší? O tom rozhodnú samotní klienti.

Na obrazovkách PLUSky vysielame každú sobotu večer novú barberskú šou z prostredia českých a slovenských holičov. Laky Royal a jeho barberi vás zavedú do neuveriteľného sveta novej vlny tohto remesla. Chalani už naplno zarezávajú v novej bratislavskej pobočke Laky Royal na Vajnorskej ulici. Ich šéf Laky vymyslel skvelý nápad, ako ešte viac obohatiť klienta a priniesť mu niečo navyše. Rozhodol sa, že zákazníkom v Laky Royal dajú ako malé poďakovanie zákusky. Tie však nekúpia v obchode, ale ich vlastnoručne pripravia samotní chalani.

O víťazovi rozhodnú samotní klienti O víťazovi rozhodnú samotní klienti Zdroj: TV JOJ

​Tí budú dokonca rozdelení do dvoch tímov, ktoré budú bojovať o najlepší zákusok. Komu sa napokon podarí vyhrať? A kto bude musieť strpieť tarantulu na svojom tele? Kristián s Rezom alebo Balo s Lakym? O všetkom rozhodnú samotní klienti. Výsledok sa dozviete už dnes večer v barberskej šou Laky Royal na Pluske. 

Sledujte barberskú šou Laky Royal dnes o 20:00 na PLUSke!​